Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Linn Wikström

Linn Wikström

Om mig

Att göra en bostadsaffär är en av de största och viktigaste affärerna i livet där valet av fastighetsmäklare inte bör lämnas åt slumpen. Jag som mäklare är oerhört engagerad och har som målsättning att alltid leverera en trygg försäljningsprocess som ger er bäst betalt. Jag drivs av att göra mina kunder nöjda och strävar alltid efter att ni ska vilja rekommendera mig vidare till vänner och familj. Går ni i säljtankar, behöver en värdering eller ska köpa bostad? Välkommen att höra av dig!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hållsta 215, Österböle/Hållsta, Östersunds kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Hållsta 215

Fritidshus
Österböle/Hållsta, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

45 m²

3 rum

2 417 m²

Slutpris 585 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Hornsgatan 11 A, Frösön, Östersunds kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Hornsgatan 11 A

Lägenhet
Frösön, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

56,3 m²

2 rum

3 133 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 375 000 kr±0 %

24 423 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Fältjägargränd 13B, Stadsdel norr, Östersunds kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Fältjägargränd 13B

Lägenhet
Stadsdel norr, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

54 m²

2 rum

4 326 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr+1 %

35 185 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Hårdvallsvägen 18C, Mjälle, Östersunds kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Hårdvallsvägen 18C

Radhus
Mjälle, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

108+54 m²

5 rum

171 m²

Slutpris 3 300 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Pumpmakargränd 1, Lugnvik, Östersunds kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Pumpmakargränd 1

Lägenhet
Lugnvik, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

61 m²

2 rum

4 079 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 850 000 kr+7 %

13 934 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Odenskogsvägen 84, Odensala, Östersunds kommun
  • Såld 12 aug. 2025

Odenskogsvägen 84

Lägenhet
Odensala, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

94 m²

4 rum

5 102 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 400 000 kr+2 %

14 894 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Hornsgatan 9A, Frösön, Östersunds kommun
  • Såld 10 jul. 2025

Hornsgatan 9A

Lägenhet
Frösön, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

26 m²

1 rum

2 334 kr/mån

Slutpris 600 000 kr+2 %

23 077 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Allégatan 28 O, Odenslund, Östersunds kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Allégatan 28 O

Lägenhet
Odenslund, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

67 m²

2 rum

4 189 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-3 %

22 388 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Skolgatan 44A

Lägenhet
Odenslund, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

29 m²

1 rum

2 640 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 625 000 kr-17 %

21 552 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Kopparslagargränd 2, Lugnvik, Östersunds kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Kopparslagargränd 2

Lägenhet
Lugnvik, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

42,5 m²

1 rum

3 387 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 550 000 kr±0 %

12 941 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Furutorpsgatan 22 B, Odenslund, Östersunds kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Furutorpsgatan 22 B

Lägenhet
Odenslund, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

97 m²

4 rum

4 400 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 490 000 kr+5 %

25 670 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Allégatan 18C, Odenslund, Östersunds kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Allégatan 18C

Lägenhet
Odenslund, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

75 m²

3 rum

4 415 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

24 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Näldenvägen 13B, Nälden, Krokoms kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Näldenvägen 13B

Lägenhet
Nälden, Krokoms kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

56,5 m²

2 rum

4 799 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 295 000 kr+4 %

5 221 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Krondikesvägen 28, Tegelplan, Östersunds kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Krondikesvägen 28

Lägenhet
Tegelplan, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

58,5 m²

2 rum

3 865 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr+21 %

20 513 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Österåsen 195, Österåsen, Östersunds kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Österåsen 195

Fritidshus
Österåsen, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

2 rum

840 m²

Slutpris 350 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Färgargränd 33, Lugnvik, Östersunds kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Färgargränd 33

Lägenhet
Lugnvik, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

64 m²

2 rum

4 553 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 785 000 kr+8 %

12 266 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025

Vågen 130

Fritidshus
Gällö, Bräcke kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

55+25 m²

3 rum

1 680 m²

Slutpris 1 950 000 kr+32 %
LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Södra Söre 324, Lit, Östersunds kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Södra Söre 324

Villa
Lit, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

103+65 m²

5 rum

1 824 m²

Slutpris 2 700 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Krondikesvägen 52B, Tegelplan, Östersunds kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Krondikesvägen 52B

Lägenhet
Tegelplan, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

46 m²

1,5 rum

2 668 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr±0 %

22 826 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund
Ärtvägen 150, Lillsjön, Östersunds kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Ärtvägen 150

Lägenhet
Lillsjön, Östersunds kommun
LF Fastighetsförmedling Östersund

78 m²

3 rum

4 231 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 675 000 kr+5 %

21 474 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Östersund
LF Fastighetsförmedling Östersund

Visar 26 - 45 av 45