Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Österåker

LF Fastighetsförmedling Österåker

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jan. 2026
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Västra banvägen 16

Lägenhet
Centralt, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

82 m²

3 rum

6 751 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

32 866 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jan. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaKellermalm

Kolgärdesvägen 1

Radhus
Margretelund, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

100 m²

5 rum

6 337 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 495 000 kr±0 %

34 950 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jan. 2026
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Krutvägen 4

Villa
Margretelund, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

144+6 m²

5 rum

434 m²

Slutpris 6 600 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jan. 2026
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Torsvägen 6

Villa
Täljö, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

107 m²

5 rum

1 457 m²

Slutpris 6 200 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaKellermalm

Skolvägen 9A, 2tr

Lägenhet
Centralt, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

61 m²

2 rum

4 119 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 095 000 kr+5 %

34 344 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Riddarvägen 54

Radhus
Österskär, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

136 m²

6 rum

383 m²

Slutpris 4 995 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Sköldvägen 19

Villa
Margretelund, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

184 m²

5 rum

1 674 m²

Slutpris 8 100 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jan. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaKellermalm

Svavelsövägen 3F

Villa
Svinninge, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

48 m²

2 rum

3 811 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 jan. 2026
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Manfred bondes väg 24

Radhus
Margretelund, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

80 m²

3 rum

3 940 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr-2 %

33 750 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaKellermalm

Simborgarvägen 1B

Radhus
Centralt, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

119 m²

5 rum

6 159 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 950 000 kr±0 %

33 193 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaKellermalm

Översättravägen 13

Villa
Skärgårdsstad, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

159+100 m²

8 rum

1 209 m²

Slutpris 5 165 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 dec. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Morkullestråket 8

Radhus
Margretelund, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

99 m²

5 rum

6 074 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 150 000 kr-1 %

31 818 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaKellermalm

Lövsångarvägen 63A

Radhus
Margretelund, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

105 m²

5 rum

6 391 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 570 000 kr+7 %

34 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 dec. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Strandängsvägen 16B

Radhus
Täljöviken, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

123 m²

6 rum

6 152 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 150 000 kr

50 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaKellermalm

Simborgarvägen 1K

Radhus
Centralt, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

119 m²

5 rum

5 599 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 750 000 kr-6 %

31 513 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 dec. 2025

Bergaparksvägen 40

Lägenhet
Centralt, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

100,1 m²

3 rum

6 996 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-4 %

25 974 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaKellermalm

Saturnusvägen 17

Villa
Tuna, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

85+85 m²

7 rum

1 580 m²

Slutpris 6 700 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Hansbergsvägen 17

Villa
Björkhaga, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

148+34 m²

6 rum

889 m²

Slutpris 6 750 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaKellermalm

Lövsångarvägen 65A

Radhus
Margretelund, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

105 m²

5 rum

6 391 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 450 000 kr+2 %

32 857 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 nov. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Knipvägen 173

Radhus
Margretelund, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

155+15 m²

7 rum

190 m²

Slutpris 3 850 000 kr
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 nov. 2025
profilfoto på mäklare
DanielRodriguez

Spjutvägen 12B

Villa
Söra, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

124 m²

4 rum

802 m²

Slutpris 6 310 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaKellermalm

Plogvägen 55

Lägenhet
Margretelund, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

55 m²

2 rum

3 727 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 095 000 kr-5 %

38 091 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 nov. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Ruddammsvägen 5

Villa
Åkersberga, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

104 m²

4 rum

960 m²

Slutpris 6 225 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikLinnros

Kajutan 18

Lägenhet
Centralt, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

73,6 m²

3 rum

6 100 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

32 541 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 nov. 2025
profilfoto på mäklare
DanielRodriguez

Myrmans väg 15C

Lägenhet
Ljusterö, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

60 m²

3 rum

4 156 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr-3 %

23 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker

Visar 51 - 75 av 167