Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Frida-Marie E Olofsson

Frida-Marie E Olofsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026
profilfoto på mäklare
Frida-MarieE Olofsson

Bergaparksvägen 14

Lägenhet
Åkersberga, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

93,2 m²

3,5 rum

6 513 kr/mån

Slutpris 2 700 000 kr+8 %

28 970 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
Frida-MarieE Olofsson

Storhagenvägen 21

Villa
Kvisslingby, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

104+12 m²

4 rum

261 m²

Slutpris 3 600 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker

Visar alla 2