Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Osby

LF Fastighetsförmedling Osby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lindgatan 5, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Lindgatan 5

Villa
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

142+70 m²

5 rum

1 289 m²

Slutpris 2 050 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Vegagatan 3, Broby, Östra Göinge kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Vegagatan 3

Villa
Broby, Östra Göinge kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

104+103 m²

4 rum

884 m²

Slutpris 1 295 000 kr-16 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Kringelvägen 4, Östanå, Östra Göinge kommun
  • Såld 19 mar. 2026

Kringelvägen 4

Villa
Östanå, Östra Göinge kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

95+60 m²

3 rum

1 063 m²

Slutpris 850 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Fabriksgatan 13A, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Fabriksgatan 13A

Lägenhet
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

55,5 m²

2 rum

4 392 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 335 000 kr-15 %

6 036 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Greve Holcks väg 10, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Greve Holcks väg 10

Villa
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

140 m²

6 rum

1 125 m²

Slutpris 2 100 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Ulfelts väg 9, Broby, Östra Göinge kommun
  • Såld 16 feb. 2026

Ulfelts väg 9

Villa
Broby, Östra Göinge kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

132 m²

5 rum

832 m²

Slutpris 1 150 000 kr-15 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Kvarngatan 4, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 20 dec. 2025

Kvarngatan 4

Villa
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

125+30 m²

5 rum

1 089 m²

Slutpris 1 060 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Ådalsgatan 19, Killeberg, Osby kommun
  • Såld 3 dec. 2025

Ådalsgatan 19

Villa
Killeberg, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

177+109 m²

6 rum

2 547 m²

Slutpris 1 450 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Östaröd Kvistatorpet 1250, Östaröd, Östra Göinge kommun
  • Såld 3 dec. 2025

Östaröd Kvistatorpet 1250

Gård/Skog
Östaröd, Östra Göinge kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

156+33 m²

5 rum

2 ha

Slutpris 1 700 000 kr+14 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Grottevägen 3, Marklunda, Osby kommun
  • Såld 1 nov. 2025

Grottevägen 3

Villa
Marklunda, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

98+59 m²

4 rum

1 304 m²

Slutpris 860 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Laves väg 11, Broby, Östra Göinge kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Laves väg 11

Villa
Broby, Östra Göinge kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

139 m²

5 rum

900 m²

Slutpris 1 100 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Orrarp 1078, Sibbhult, Östra Göinge kommun
  • Såld 27 okt. 2025

Orrarp 1078

Villa
Sibbhult, Östra Göinge kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

97+64 m²

5 rum

1 160 m²

Slutpris 1 700 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Skogsgatan 8D, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Skogsgatan 8D

Lägenhet
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

108 m²

5 rum

7 353 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 400 000 kr+1 %

3 704 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Sparvgatan 1 B, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Sparvgatan 1 B

Lägenhet
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

61 m²

2 rum

4 147 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 345 000 kr-8 %

5 656 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Strömslingan 4, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Strömslingan 4

Villa
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

165 m²

5 rum

995 m²

Slutpris 1 050 000 kr+17 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Utsiktsgatan 8, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Utsiktsgatan 8

Villa
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

121+153 m²

6 rum

1 099 m²

Slutpris 1 850 000 kr+7 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Hallarydsvägen 5, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Hallarydsvägen 5

Villa
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

129+60 m²

5 rum

1 685 m²

Slutpris 1 595 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Götgatan 8, Knislinge - väster, Östra Göinge kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Götgatan 8

Villa
Knislinge - väster, Östra Göinge kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

103+79 m²

839 m²

Slutpris 1 410 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Göingegatan 9C, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 2 sep. 2025

Göingegatan 9C

Lägenhet
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

77 m²

3 rum

5 215 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 480 000 kr+3 %

6 234 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Göingegatan 9D, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Göingegatan 9D

Lägenhet
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

76,5 m²

3 rum

5 280 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 560 000 kr+13 %

7 320 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Parkgatan 11A, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 31 aug. 2025

Parkgatan 11A

Lägenhet
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

57,5 m²

2 rum

3 688 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 360 000 kr-9 %

6 261 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Göingegatan 9C, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Göingegatan 9C

Lägenhet
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

77 m²

3 rum

5 215 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 450 000 kr-5 %

5 844 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Ljusbergsgatan 14, Osby - gamla Granhöjden, Osby kommun
  • Såld 10 aug. 2025

Ljusbergsgatan 14

Villa
Osby - gamla Granhöjden, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

108+45 m²

5 rum

1 281 m²

Slutpris 895 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Gärdesvägen 49, Gamleby, Osby kommun
  • Såld 28 jun. 2025

Gärdesvägen 49

Radhus
Gamleby, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

109 m²

4 rum

6 817 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 295 000 kr±0 %

2 706 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby
Hasslarödsvägen 87, Osby - Centralt, Osby kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Hasslarödsvägen 87

Radhus
Osby - Centralt, Osby kommun
LF Fastighetsförmedling Osby

83 m²

3 rum

4 446 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 800 000 kr+3 %

9 639 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Osby
LF Fastighetsförmedling Osby

Visar 1 - 25 av 29