Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Niklas Appelbrant

Niklas Appelbrant

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Villagatan 63B, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Villagatan 63B

Lägenhet
Centralt, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

42 m²

1 rum

3 055 kr/mån

Slutpris 860 000 kr-1 %

20 476 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Hamrevägen 8, Långsele, Sollefteå kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Hamrevägen 8

Villa
Långsele, Sollefteå kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

140+72 m²

5 rum

1 060 m²

Slutpris 315 000 kr-36 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Sandsvägen 11, Husum, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Sandsvägen 11

Villa
Husum, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

109+73 m²

5 rum

1 200 m²

Slutpris 625 000 kr-17 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Bofinksvägen 10, Långviksmon, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Bofinksvägen 10

Villa
Långviksmon, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

120+80 m²

6 rum

1 015 m²

Slutpris 300 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Sandsvägen 6, Husum, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 12 dec. 2025

Sandsvägen 6

Villa
Husum, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

144+66 m²

6 rum

1 606 m²

Slutpris 940 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Södra Doktorsgatan 68, Sund, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Södra Doktorsgatan 68

Villa
Sund, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

119+128 m²

5 rum

1 513 m²

Slutpris 1 925 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Sörtjärn 211, Sörtjärn, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Sörtjärn 211

Villa
Sörtjärn, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

117+20 m²

5 rum

1 542 m²

Slutpris 475 000 kr-27 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Forsmo 213, Junsele, Sollefteå kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Forsmo 213

Gård/Skog
Junsele, Sollefteå kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

70 m²

3 rum

3 ha

Slutpris 410 000 kr+17 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Skogsvägen 4, Köpmanholmen, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 10 aug. 2025

Skogsvägen 4

Villa
Köpmanholmen, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

144+75 m²

1 280 m²

Slutpris 900 000 kr+13 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Skärvstavägen 48, Skärvsta, Sollefteå kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Skärvstavägen 48

Villa
Skärvsta, Sollefteå kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

96+52 m²

1 509 m²

Slutpris 1 200 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Hampnäsvägen 5, Själevad, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Hampnäsvägen 5

Villa
Själevad, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

145+85 m²

975 m²

Slutpris 1 355 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Centrumvägen 23, Ramsele, Sollefteå kommun
  • Såld 1 jun. 2025

Centrumvägen 23

Villa
Ramsele, Sollefteå kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

182 m²

1 791 m²

Slutpris 400 000 kr-11 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Nygatan 6F, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 18 maj. 2025

Nygatan 6F

Lägenhet
Centralt, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

59,5 m²

2 rum

3 449 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 525 000 kr-4 %

25 630 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Långgatan 57, Centralt, Sollefteå kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Långgatan 57

Villa
Centralt, Sollefteå kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

133+60 m²

1 261 m²

Slutpris 850 000 kr+13 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Näsåkersvägen 36, Ramsele, Sollefteå kommun
  • Såld 11 maj. 2025

Näsåkersvägen 36

Villa
Ramsele, Sollefteå kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

131+12 m²

5 rum

3 265 m²

Slutpris 700 000 kr+100 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Virkesvägen 20, Köpmanholmen, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Virkesvägen 20

Villa
Köpmanholmen, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

133+38 m²

6 rum

726 m²

Slutpris 995 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

Visar alla 16