Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Lina Öberg

Lina Öberg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025

Tallstigen 208

Villa
Tallstigen, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

114+26 m²

4 rum

2 117 m²

Slutpris 3 250 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Baldersvägen 3 A, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Baldersvägen 3 A

Lägenhet
Centralt, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

57 m²

2 rum

3 461 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr±0 %

19 298 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Långroudden 111

Villa
Långroudden, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

108 m²

3 rum

1 250 m²

Slutpris 4 300 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Baldersvägen 1C, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 12 maj. 2025

Baldersvägen 1C

Lägenhet
Centralt, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

58 m²

2 rum

3 324 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 975 000 kr-9 %

16 810 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Villagatan 32 B, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Villagatan 32 B

Lägenhet
Centralt, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

47 m²

2 rum

4 739 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 800 000 kr-9 %

17 021 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Tullgatan 4A, Centralt/Hamnen, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Tullgatan 4A

Lägenhet
Centralt/Hamnen, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

57 m²

2 rum

3 605 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr-5 %

41 228 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Villagatan 61 C, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Villagatan 61 C

Lägenhet
Centralt, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

58 m²

2 rum

4 241 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-11 %

26 724 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

Visar 51 - 57 av 57