Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Hans Jonsson

Hans Jonsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Högbyn 159, Arnäsvall, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 11 maj. 2026

Högbyn 159

Fritidshus
Arnäsvall, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

52 m²

3 rum

1 205 m²

Slutpris 1 200 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Matrosvägen 14, Bonäset, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 18 apr. 2026

Matrosvägen 14

Villa
Bonäset, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

130+100 m²

5 rum

1 335 m²

Slutpris 2 630 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Radhusvägen 10C, Gullänget, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Radhusvägen 10C

Lägenhet
Gullänget, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

72+30 m²

3 rum

3 300 kr/mån

Slutpris 1 450 000 kr+2 %

20 139 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Garvarvägen 4, Järved, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Garvarvägen 4

Villa
Järved, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

151+50 m²

5 rum

794 m²

Slutpris 2 400 000 kr-13 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Vintergatan 9A, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Vintergatan 9A

Lägenhet
Centralt, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

59 m²

2 rum

3 704 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr+4 %

20 339 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Kompassvägen 28, Bonässund, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Kompassvägen 28

Villa
Bonässund, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

130+22 m²

5 rum

962 m²

Slutpris 1 665 000 kr-14 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Nordsjövägen 21, Trehörningsjö, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 12 nov. 2025

Nordsjövägen 21

Villa
Trehörningsjö, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

117+10 m²

5 rum

4 668 m²

Slutpris 350 000 kr-33 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Bäck 223, Bäck, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Bäck 223

Fritidshus
Bäck, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

49 m²

3 rum

1 576 m²

Slutpris 600 000 kr-20 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Triangelvägen 7, Bjästa, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Triangelvägen 7

Villa
Bjästa, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

116+116 m²

6 rum

945 m²

Slutpris 810 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Remmarn 126, Björna, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Remmarn 126

Villa
Björna, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

130 m²

4 rum

6 800 m²

Slutpris 130 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Nötbolandet 143, Nötbolandet, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Nötbolandet 143

Fritidshus
Nötbolandet, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

57+27 m²

4 rum

1 185 m²

Slutpris 2 800 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Durvägen 12, Bjästa, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Durvägen 12

Villa
Bjästa, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

117+102 m²

6 rum

1 150 m²

Slutpris 555 000 kr+12 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Svedje 116, Gideå, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Svedje 116

Villa
Gideå, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

90+180 m²

7 rum

1 000 m²

Slutpris 145 000 kr-42 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Valhallavägen 9, Centralt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Valhallavägen 9

Villa
Centralt, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

75+71 m²

3 rum

1 110 m²

Slutpris 2 275 000 kr+20 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Skidsta 110, Ullånger, Kramfors kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Skidsta 110

Villa
Ullånger, Kramfors kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

138+69 m²

5 rum

2 040 m²

Slutpris 780 000 kr+12 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Kempevägen 20, Hörnett, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Kempevägen 20

Villa
Hörnett, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

120+97 m²

5 rum

1 576 m²

Slutpris 1 215 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Främmerbilla 227, Överhörnäs, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Främmerbilla 227

Villa
Överhörnäs, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

121+58 m²

5 rum

3 529 m²

Slutpris 1 635 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Duvstigen 24, Gimåt, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Duvstigen 24

Villa
Gimåt, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

144+125 m²

6 rum

739 m²

Slutpris 2 610 000 kr+10 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Stjärnhusvägen 9E, Gullänget, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 30 jun. 2025

Stjärnhusvägen 9E

Lägenhet
Gullänget, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

72 m²

3 rum

3 300 kr/mån

Slutpris 1 375 000 kr±0 %

19 097 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Såggatan 1B, Domsjö, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 30 jun. 2025

Såggatan 1B

Lägenhet
Domsjö, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

55 m²

2 rum

4 746 kr/mån

Slutpris 325 000 kr+44 %

5 909 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Storstensvägen 216, Domsjö, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 2 jun. 2025

Storstensvägen 216

Villa
Domsjö, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

90+11 m²

4 rum

1 912 m²

Slutpris 3 050 000 kr+10 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Hummelviksvägen 29, Köpmanholmen, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 13 maj. 2025

Hummelviksvägen 29

Villa
Köpmanholmen, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

116+58 m²

5 rum

1 995 m²

Slutpris 500 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Lövgränd 4, Sund, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Lövgränd 4

Villa
Sund, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

166+127 m²

6 rum

1 040 m²

Slutpris 2 450 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Gevärsvägen 7, Husum, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 4 maj. 2025

Gevärsvägen 7

Villa
Husum, Örnsköldsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

155+36 m²

6 rum

1 125 m²

Slutpris 895 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
LF Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

Visar alla 24