Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Ekholmsvägen 24C, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 2 maj. 2026

Ekholmsvägen 24C

Lägenhet
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

62 m²

2 rum

6 740 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 370 000 kr-11 %

5 968 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Solskensvägen 3, Fasalt, Örkelljunga kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Solskensvägen 3

Fritidshus
Fasalt, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

48 m²

2 rum

611 m²

Slutpris 970 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Rya 126 & Rya 128, Eket, Örkelljunga kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Rya 126 & Rya 128

Villa
Eket, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

115 m²

4 rum

2 797 m²

Slutpris 1 700 000 kr+14 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Hässleholmsvägen 7

Villa
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

82+48 m²

4 rum

980 m²

Slutpris 640 000 kr-15 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Junexvägen 33, Skånes Fagerhult, Örkelljunga kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Junexvägen 33

Villa
Skånes Fagerhult, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

110+137 m²

7 rum

1 136 m²

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Ryttmästaregatan 17, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Ryttmästaregatan 17

Villa
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

149+86 m²

930 m²

Slutpris 1 350 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Kungsvägen 5 A, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Kungsvägen 5 A

Lägenhet
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

52 m²

2 rum

4 084 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 575 000 kr-3 %

11 058 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Kungsvägen 5A, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Kungsvägen 5A

Lägenhet
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

52 m²

2 rum

4 084 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 580 000 kr-7 %

11 154 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Norra Sonnarpsvägen 22, Åsljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Norra Sonnarpsvägen 22

Villa
Åsljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

100+30 m²

4 rum

1 249 m²

Slutpris 650 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Västra Spång 605, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 23 mar. 2026

Västra Spång 605

Fritidshus
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

83+6 m²

5 rum

5 505 m²

Slutpris 1 600 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Skogen 1014, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 21 mar. 2026

Skogen 1014

Fritidshus
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

50 m²

3 rum

1 198 m²

Slutpris 960 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Ekerödsvägen 173

Villa
Munka-Ljungby, Ängelholms kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

124+86 m²

5 rum

1 718 m²

Slutpris 1 900 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Järnblästgatan 3, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Järnblästgatan 3

Villa
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

120+65 m²

5 rum

639 m²

Slutpris 1 580 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Skytteparksvägen 16, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Skytteparksvägen 16

Villa
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

161 m²

7 rum

715 m²

Slutpris 2 620 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Skytteparksvägen 34, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Skytteparksvägen 34

Villa
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

108+108 m²

7 rum

721 m²

Slutpris 2 350 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Forellstigen 8, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Forellstigen 8

Villa
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

147+20 m²

5 rum

1 112 m²

Slutpris 3 750 000 kr+1 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Bistigen 5, Sjöhultet, Örkelljunga kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Bistigen 5

Fritidshus
Sjöhultet, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

82 m²

3 rum

2 010 m²

Slutpris 2 950 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Karpstigen 5, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Karpstigen 5

Villa
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

112 m²

4 rum

1 056 m²

Slutpris 2 900 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Regnbågsvägen 9, Fasalt, Örkelljunga kommun
  • Såld 2 feb. 2026

Regnbågsvägen 9

Fritidshus
Fasalt, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

60 m²

4 rum

2 849 m²

Slutpris 375 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Älgstigen 8, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 31 jan. 2026

Älgstigen 8

Villa
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

85+54 m²

4 rum

1 303 m²

Slutpris 1 320 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Hasselliden 3, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Hasselliden 3

Villa
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

93+93 m²

6 rum

935 m²

Slutpris 1 450 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Kyrkolycke 1608, Örkelljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 24 jan. 2026

Kyrkolycke 1608

Villa
Örkelljunga, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

89 m²

4 rum

1 172 m²

Slutpris 1 200 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Hökstigen 6, Vången, Örkelljunga kommun
  • Såld 14 jan. 2026

Hökstigen 6

Villa
Vången, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

140+88 m²

6 rum

925 m²

Slutpris 1 250 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Sjöfågelvägen 10, Skånes Fagerhult, Örkelljunga kommun
  • Såld 13 jan. 2026

Sjöfågelvägen 10

Villa
Skånes Fagerhult, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

104+60 m²

5 192 m²

Slutpris 675 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 nov. 2025

Esplanaden 3A

Radhus
Skånes Fagerhult, Örkelljunga kommun
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

97 m²

4 rum

5 151 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 765 000 kr-3 %

7 887 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Örkelljunga
LF Fastighetsförmedling Örkelljunga

Visar 1 - 25 av 48