Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Caroline Härdfeldt

Caroline Härdfeldt

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum fritidshus på Brunnsnäsvägen 16 Laxå, Laxå kommun - bild 1
3 rum fritidshus på Brunnsnäsvägen 16 Laxå, Laxå kommun - bild 2
3 rum fritidshus på Brunnsnäsvägen 16 Laxå, Laxå kommun - bild 3
3 rum fritidshus på Brunnsnäsvägen 16 Laxå, Laxå kommun - bild 4
3 rum fritidshus på Brunnsnäsvägen 16 Laxå, Laxå kommun - bild 5
Kommande

Brunnsnäsvägen 16

Fritidshus
Laxå, Laxå kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 550 000 kr
67 + 9 m²
3 rum
957 m² tomt

Välkommen till Brunnsnäsvägen 16, ett charmigt fritidshus med året-runt-standard i natursköna Östra Laxsjöarna. Här bor du med ett rofyllt läge och en fantastisk utsikt över sjön, perfekt för både avkoppling och aktiv fritid. Huset erbjuder en trivsam planlösning med två sovrum, varav det ena rymmer en dubbelsäng. Badrummet är utrustat med toalett och dusch, vilket ger bekvämt boende året om. …

Premium
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
3 rum villa på Västra Bangatan 36 Via, Kumla kommun - bild 1
3 rum villa på Västra Bangatan 36 Via, Kumla kommun - bild 2
3 rum villa på Västra Bangatan 36 Via, Kumla kommun - bild 3
3 rum villa på Västra Bangatan 36 Via, Kumla kommun - bild 4
3 rum villa på Västra Bangatan 36 Via, Kumla kommun - bild 5
Kommande

Västra Bangatan 36

Villa
Via, Kumla kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
1 890 000 kr
87 + 48 m²
3 rum
781 m² tomt

Välkommen till Västra Bangatan 36. Här får ni en väl omhändertagen villa som löpande uppdaterats under de senaste 15 åren. Huset har bland annat fått nytt badrum (2011), nya 2-glas isolerfönster (2012/13), nytt tak (2014), omdränerad källare (2016) samt att avloppsledning är bytt från husgrund till det kommunala systemet. Ny vattenledning  är dragen in till huset från det kommunala systemet och…

Premium
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro
3 rum lägenhet på Pråmkajen 61 Pråmkajen, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Pråmkajen 61 Pråmkajen, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Pråmkajen 61 Pråmkajen, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Pråmkajen 61 Pråmkajen, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Pråmkajen 61 Pråmkajen, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Pråmkajen 61

Lägenhet
Pråmkajen, Örebro kommun
LF Fastighetsförmedling Örebro
2 695 000 kr
76 m²
3 rum
vån 2/2
6 044 kr/mån
35 461 kr/m²

Vid Åstadens promenadstråk ligger de populära bostäderna med adress pråmkajen. Här erbjuds en bra planerad trea om 76 kvm på andra våningen med dubbla balkonger. Ljust kök med gott om förvaring i utdragslådor och överskåp. I köket finns de vitvaror som en modern bostad kräver och det finns även plats för matbord. Det är lätt att vara social i denna bostad då det delvis är öppen planlösning mellan…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Örebro
LF Fastighetsförmedling Örebro

Visar alla 3