Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026

Åvägen 42

Radhus
Lidatorp, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

124 m²

5 rum

360 m²

Slutpris 3 550 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Mjärdvägen 15, Ösmo, Nynäshamns kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Mjärdvägen 15

Radhus
Ösmo, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

97 m²

4 rum

356 m²

Slutpris 2 350 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Nynäsvägen 34, Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Nynäsvägen 34

Lägenhet
Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

56 m²

2 rum

4 967 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 000 000 kr-13 %

17 857 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 mar. 2026

Norruddsvägen 13

Fritidshus
Norra Sorunda, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

41 m²

3 rum

737 m²

Slutpris 1 500 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Grindstigen 22, Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Grindstigen 22

Villa
Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

155+15 m²

6 rum

809 m²

Slutpris 3 800 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Frejgatan 44B

Lägenhet
Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

38 m²

1 rum

3 335 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr-5 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Hacktorpsvägen 46, Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Hacktorpsvägen 46

Radhus
Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

110 m²

4 rum

193 m²

Slutpris 3 000 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Höjdgatan 8, Centrum, Nynäshamns kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Höjdgatan 8

Lägenhet
Centrum, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

36 m²

2 rum

3 034 kr/mån

Slutpris 900 000 kr-5 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Grönviksvägen 14B, Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Grönviksvägen 14B

Lägenhet
Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

76 m²

3 rum

6 211 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-13 %

22 368 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Vallmovägen 3, Oxnö, Nynäshamns kommun
  • Såld 5 feb. 2026

Vallmovägen 3

Fritidshus
Oxnö, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

85+49 m²

3 rum

2 057 m²

Slutpris 3 600 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Nermans väg 38, Ösmo, Nynäshamns kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Nermans väg 38

Lägenhet
Ösmo, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

76 m²

3 rum

5 831 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-8 %

15 789 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Sigyns väg 18A, Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 17 jan. 2026

Sigyns väg 18A

Lägenhet
Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

99,5 m²

4 rum

7 936 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 225 000 kr-5 %

22 362 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026

Nynäsvägen 17A

Lägenhet
Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

53,5 m²

2 rum

4 213 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 000 000 kr-16 %

18 692 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Centralgatan 34 B, Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 9 jan. 2026

Centralgatan 34 B

Lägenhet
Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

57,5 m²

2 rum

5 961 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 425 000 kr-5 %

24 783 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Valthornsvägen 6c, Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Valthornsvägen 6c

Lägenhet
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

63 m²

3 rum

5 428 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 230 000 kr-2 %

19 524 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Carl Bondes väg 37, Sunnerby, Nynäshamns kommun
  • Såld 16 dec. 2025

Carl Bondes väg 37

Villa
Sunnerby, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

143+166 m²

5 rum

989 m²

Slutpris 2 600 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Riggvägen 17, Södra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 15 dec. 2025

Riggvägen 17

Radhus
Södra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

137 m²

6 rum

6 628 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 325 000 kr-2 %

24 270 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Vikgatan 6, Estö, Nynäshamns kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Vikgatan 6

Villa
Estö, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

91+120 m²

4 rum

1 178 m²

Slutpris 5 895 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Hamngatan 21 B, Centrum, Nynäshamns kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Hamngatan 21 B

Lägenhet
Centrum, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

53,5 m²

2,5 rum

5 543 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 895 000 kr-10 %

16 729 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Tärnslingan 24, Segersäng, Nynäshamns kommun
  • Såld 22 nov. 2025

Tärnslingan 24

Villa
Segersäng, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

112+14 m²

4 rum

1 296 m²

Slutpris 5 375 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Åkargränd 3, Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 15 nov. 2025

Åkargränd 3

Lägenhet
Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

71 m²

2 rum

5 449 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 230 000 kr+12 %

31 408 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Floravägen 17, Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Floravägen 17

Lägenhet
Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

88 m²

3 rum

7 035 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr+8 %

36 364 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Alkärrgatan 3, Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 11 nov. 2025

Alkärrgatan 3

Villa
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

90+54 m²

4 rum

768 m²

Slutpris 4 000 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Nynäsvägen 28E, Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Nynäsvägen 28E

Lägenhet
Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

50 m²

2 rum

4 985 kr/mån

Slutpris 750 000 kr-6 %

15 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
Höjdgatan 9, Centrum, Nynäshamns kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Höjdgatan 9

Lägenhet
Centrum, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

40 m²

1 rum

3 253 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 000 000 kr-9 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

Visar 1 - 25 av 54