Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Izabelle Sundström

Izabelle Sundström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Grönviksvägen 14B Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Grönviksvägen 14B Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Grönviksvägen 14B Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Grönviksvägen 14B Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Grönviksvägen 14B Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Grönviksvägen 14B

Lägenhet
Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
950 000 kr
41 m²
1 rum
vån 2/3
3 477 kr/mån
23 171 kr/m²

Nu har du chansen att förvärva en mycket trivsam och rymlig etta, belägen en trappa upp i huset. Lägenheten totalrenoverades 2020 med nytt kök, moderna vitvaror samt nymålade väggar i ljusa toner som harmonierar med ett stilrent, mörkt golv. Badrummet är helkaklat, håller en god standard och renoverades i samband med föreningens stambyte 2015. Här finns även en praktisk tvättmaskin som…

Premium
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
6 rum villa på Segersängsvägen 7 Grödby, Nynäshamns kommun - bild 1
6 rum villa på Segersängsvägen 7 Grödby, Nynäshamns kommun - bild 2
6 rum villa på Segersängsvägen 7 Grödby, Nynäshamns kommun - bild 3
6 rum villa på Segersängsvägen 7 Grödby, Nynäshamns kommun - bild 4
6 rum villa på Segersängsvägen 7 Grödby, Nynäshamns kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:15

Segersängsvägen 7

Villa
Grödby, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
3 295 000 kr
127 + 33 m²
6 rum
1 189 m² tomt

Välkommen till en rymlig enplansvilla med en härlig trädgård i lugna och naturnära Grödby. Här bor ni tryggt och bekvämt i ett lantligt läge, samtidigt som det är enkelt att ta sig vidare. Motorvägen nås på bara några minuter med bil, och i närheten finns busshållplats med flera linjer. Från Segersäng går pendeltåget som smidigt tar er vidare till både Stockholm och Nynäshamn. På fastigheten…

Premium
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
2 rum lägenhet på Sigyns väg 6b Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sigyns väg 6b Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sigyns väg 6b Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sigyns väg 6b Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sigyns väg 6b Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 5
Sön 17 maj

Sigyns väg 6b

Lägenhet
Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
1 550 000 kr
72,5 m²
2 rum
vån 1/2
5 557 kr/mån
21 379 kr/m²

Varmt välkommen till en mycket trivsam och generös 2-rumslägenhet med fantastisk havsutsikt i stabila Brf Gröndal. Ett bekvämt boende som passar alla åldrar, beläget endast en trappa upp i huset. Här möts du av en magnifik vy över Nickstaviken och den omgivande, vackra naturen. Utsikten är lika njutbar inomhus som från den inglasade balkongen, där du dessutom kan ta del av kvällssol och…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
2 rum lägenhet på Centralgatan 44C Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Centralgatan 44C Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Centralgatan 44C Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Centralgatan 44C Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Centralgatan 44C Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 5
Sön 17 maj

Centralgatan 44C

Lägenhet
Centrala Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
1 395 000 kr
64,5 m²
2 rum
vån 3/3
6 202 kr/mån
21 628 kr/m²

Varmt välkommen till en varsamt renoverad tvåa i omtyckta och stabila Brf Björnen belägen i centrala Nynäshamn. Här väntar en högst trivsam bostad som ligger belägen högst upp i huset och har en rejäl inglasad balkong med trevlig vy som blir en naturlig förlängning på bostaden och uppmuntrar till användning året runt. Vidare erbjuder bostaden ett användarvänligt kök med kyl/frys från 2022…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
3 rum lägenhet på Hamngatan 43B Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Hamngatan 43B Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Hamngatan 43B Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Hamngatan 43B Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Hamngatan 43B Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 5
Sön 17 maj

Hamngatan 43B

Lägenhet
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
1 795 000 kr
73 m²
3 rum
vån 3/3
5 962 kr/mån
24 589 kr/m²

Snart ges möjligheten att förvärva denna trevliga och välplanerade 3a som ligger belägen i en ekonomiskt stabil förening med låg belåning och 0 kr i nettoskuldsättning! Den välplanerade bostaden erbjuder bland annat ett fint renoverat kök, inglasad balkong, två sovrum samt både dusch/WC och gäst-WC. Dessutom har bostaden dubbla ingångar, vilket ger möjligheten att dela av bostaden för uthyrning…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
6 rum radhus på Ruffvägen 14 Sandhamn, Nynäshamns kommun - bild 1
6 rum radhus på Ruffvägen 14 Sandhamn, Nynäshamns kommun - bild 2
6 rum radhus på Ruffvägen 14 Sandhamn, Nynäshamns kommun - bild 3
6 rum radhus på Ruffvägen 14 Sandhamn, Nynäshamns kommun - bild 4
6 rum radhus på Ruffvägen 14 Sandhamn, Nynäshamns kommun - bild 5
Sön 17 maj

Ruffvägen 14

Radhus
Sandhamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
3 250 000 kr
137 m²
6 rum
8 463 kr/mån
23 723 kr/m²

På natursköna och barnvänliga Sandhamn finns detta mycket välhållna och trevliga BR-radhus om 137 m² som har ett trivsamt gavelläge och uteplatser på både fram- och baksida. Här kan barnen växa upp i en trygg miljö med gott om kompisar samt härlig och spännande natur runt husknuten. Invändigt är huset mycket välplanerat med fina sociala ytor och gott om både sovrum och förvaringsytor. Tack vare…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
2 rum lägenhet på Järnvägsgatan 26B Centrum, Nynäshamns kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Järnvägsgatan 26B Centrum, Nynäshamns kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Järnvägsgatan 26B Centrum, Nynäshamns kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Järnvägsgatan 26B Centrum, Nynäshamns kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Järnvägsgatan 26B Centrum, Nynäshamns kommun - bild 5
Sön 17 maj

Järnvägsgatan 26B

Lägenhet
Centrum, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
1 295 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 3/4
4 824 kr/mån
22 920 kr/m²

Kontakta ansvarig mäklare för att boka en privat visning - 0723 414 616! Med ett bekvämt gångavstånd från Nynäshamns centrumkärna finns denna trevliga 2-rumslägenhet belägen två trappor upp. Här väntar en rymlig bostad med ett fint kök från 2019 som erbjuder goda förvaringsmöjligheter, rostfria vitvaror och tillhörande matplats. Ett stort vardagsrum som inrymmer både stor soffa, TV-möbel och…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
4 rum lägenhet på Mariebergsvägen 9 Stora Vika, Nynäshamns kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Mariebergsvägen 9 Stora Vika, Nynäshamns kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Mariebergsvägen 9 Stora Vika, Nynäshamns kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Mariebergsvägen 9 Stora Vika, Nynäshamns kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Mariebergsvägen 9 Stora Vika, Nynäshamns kommun - bild 5
Sön 17 maj

Mariebergsvägen 9

Lägenhet
Stora Vika, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
1 100 000 kr
100,5 m²
4 rum
8 248 kr/mån
10 945 kr/m²

Nu ges möjlighet att förvärva detta hemtrevliga och välplanerade gavelradhus i barnvänligt och naturnära område med busshållplats i nästan direkt anslutning till bostaden och med närhet till både trevliga badplatser och naturupplevelser. Bostaden är välplanerad och erbjuder rymliga sociala ytor i form av ett bra och användarvänligt kök med tillhörande matplats och ett tilltaget vardagsrum,…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
3,5 rum radhus på Svedviksvägen 19 Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 1
3,5 rum radhus på Svedviksvägen 19 Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 2
3,5 rum radhus på Svedviksvägen 19 Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 3
3,5 rum radhus på Svedviksvägen 19 Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 4
3,5 rum radhus på Svedviksvägen 19 Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun - bild 5
Idag

Svedviksvägen 19

Radhus
Norra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
2 395 000 kr
97 m²
3,5 rum
6 718 kr/mån
24 691 kr/m²

På trivsamma och barnvänliga Svedviksvägen finns chansen att förvärva detta renoverade bostadsrättsradhus i två plan med ett riktigt fint gavelläge. Här erbjuds en trevlig altan på framsidan med eftermiddags- och kvällssol samt en stor generös altan på baksidan som nås från det nedre planet. Dessutom ligger populära Nickstabadet bara ca 10 minuter bort och närområdet bjuder på fin natur och…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn
LF Fastighetsförmedling Nynäshamn

Visar alla 9