Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Malin Kolak

Malin Kolak

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Ringvägen 29A

Lägenhet
Nyköping, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping

58 m²

2 rum

4 040 kr/mån

Slutpris 980 000 kr-7 %

16 897 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Ringvägen 5B

Lägenhet
Öster, Nyköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Nyköping

48 m²

2 rum

4 200 kr/mån

Slutpris 655 000 kr-9 %

13 646 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Nyköping
LF Fastighetsförmedling Nyköping

Visar alla 2