Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Lucas Eriksson

Lucas Eriksson

Om mig

Bostadsaffären är oftast en av de viktigaste affärerna i livet. Det är därför jag har dragits till yrket och idag arbetat som fastighetsmäklare i Roslagen i över sju år. Som människa är jag otroligt driven, tillgänglig och ödmjuk. Jag har tidigare arbetat som snickare och säljare. Jag anser att mixen av min personlighet och tidigare arbetserfarenheter gör mig till en fastighetsmäklare av rang. Jag driver alltid mig själv till det yttersta för att överträffa mina kunders förväntningar.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Norrmarken 9, Gryta, Norrtälje kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Norrmarken 9

Fritidshus
Gryta, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

103 m²

3 rum

3 359 m²

Slutpris 1 750 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Gräsövägen 35, Gräsö, Norrtälje kommun
  • Såld 15 jul. 2025

Gräsövägen 35

Fritidshus
Gräsö, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

43 m²

3 rum

2 260 m²

Slutpris 1 275 000 kr+28 %
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Bergshyddevägen 22B, Blidö, Norrtälje kommun
  • Såld 14 jul. 2025

Bergshyddevägen 22B

Tomt
Blidö, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

2 740 m²

Slutpris 390 000 kr-22 %
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Halaängsbacken 8, Björknäs, Norrtälje kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Halaängsbacken 8

Fritidshus
Björknäs, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

45 m²

3 rum

2 031 m²

Slutpris 1 360 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Östra byvägen 34, Gräddö, Norrtälje kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Östra byvägen 34

Fritidshus
Gräddö, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

70 m²

3 rum

1 830 m²

Slutpris 3 100 000 kr+13 %
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Artemisvägen 4C

Radhus
Rimbo - Västertorp, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

107 m²

5 rum

4 956 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 390 000 kr-4 %

22 336 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Uppsalavägen 25D, Rimbo, Norrtälje kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Uppsalavägen 25D

Lägenhet
Rimbo, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

34 m²

1 rum

4 195 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 825 000 kr-3 %

24 265 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Tunvägen 6C, Norrtälje stad - Grind, Norrtälje kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Tunvägen 6C

Lägenhet
Norrtälje stad - Grind, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

84 m²

3 rum

4 389 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr+15 %

22 619 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Vigelsjövägen 4B, Norrtälje stad - Vigelsjö, Norrtälje kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Vigelsjövägen 4B

Lägenhet
Norrtälje stad - Vigelsjö, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

66,8 m²

2 rum

3 406 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

22 380 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Gummarö strandväg 16, Gummarön, Norrtälje kommun
  • Såld 24 maj. 2025

Gummarö strandväg 16

Fritidshus
Gummarön, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

124 m²

5 rum

1 762 m²

Slutpris 8 500 000 kr-15 %
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Björkkullavägen 17, Björkkulla, Norrtälje kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Björkkullavägen 17

Fritidshus
Björkkulla, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

70 m²

4 rum

7 239 m²

Slutpris 2 800 000 kr+12 %
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Balders båge 24E, Norrtälje stad - Färsna, Norrtälje kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Balders båge 24E

Lägenhet
Norrtälje stad - Färsna, Norrtälje kommun
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

66 m²

3 rum

5 199 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

27 273 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen

Visar 26 - 37 av 37