Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Johan Ahlén

Johan Ahlén

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 apr. 2026

Ljuragatan 8C

Lägenhet
Klingsberg, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

81,5 m²

3 rum

6 269 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 175 000 kr±0 %

26 687 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Holmtorpsvägen 22D

Lägenhet
Björkalund, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

80 m²

3 rum

6 042 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr-12 %

24 938 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026

Oranievägen 7

Radhus
Lundby, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

146 m²

6 rum

540 m²
  • Nyproduktion

Slutpris 4 750 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jan. 2026

Smedstugugatan 20B

Lägenhet
Haga, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

27,5 m²

1 rum

1 759 kr/mån

Slutpris 640 000 kr-8 %

23 273 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2025

Smedstugugatan 16A

Lägenhet
Haga, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

55 m²

2 rum

3 206 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 850 000 kr-11 %

15 455 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2025

Trädgårdsgatan 42

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

65 m²

2 rum

4 027 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr-13 %

18 462 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 nov. 2025

Wadströmsgatan 2B

Lägenhet
Söder, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

55 m²

2 rum

3 029 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 475 000 kr-1 %

26 818 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 okt. 2025

Holmstagatan 5B

Lägenhet
Söder, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

58,5 m²

2 rum

4 106 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-6 %

18 803 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Lostigen 9

Villa
Söderköping, Söderköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

116+158 m²

6 rum

1 045 m²

Slutpris 1 975 000 kr-34 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Bottna Kindtorpsvägen 28

Fritidshus
Bottna, Söderköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

104+15 m²

4 rum

2 109 m²

Slutpris 1 945 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Vänsö Holken 1

Fritidshus
Sankt Anna, Söderköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

61 m²

3 rum

2 203 m²

Slutpris 2 600 000 kr-26 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Finnkroken Ekebo 1

Fritidshus
Södra Finnö, Söderköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

110 m²

3 rum

2 260 m²

Slutpris 5 700 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Propellergatan 4

Lägenhet
Lindö, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

92 m²

4 rum

5 795 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr-8 %

50 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025

Tallstigen 23

Villa
Gusum, Valdemarsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

94+110 m²

6 rum

588 m²

Slutpris 900 000 kr-36 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025

Olai Kyrkogata 15B

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

69 m²

2 rum

5 064 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 625 000 kr-7 %

23 551 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025

Lidaleden 163

Radhus
Smedby, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

95 m²

4 rum

303 m²

Slutpris 2 975 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Saltängsgatan 72

Lägenhet
Inre Hamnen, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

54 m²

2 rum

4 222 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

40 648 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Lövuddevägen 2

Fritidshus
Lövudden, Valdemarsviks kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

41 m²

2 rum

1 684 m²

Slutpris 1 550 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping

Visar alla 18