Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Jerry Pettersson

Jerry Pettersson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Pulsholmen Holmdalen

Fritidshus
Norrköping, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

92 m²

3 rum

5 029 m²

Slutpris 2 900 000 kr+26 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Trozelligatan 38

Lägenhet
Söder, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

33 m²

1 rum

2 354 kr/mån

Slutpris 645 000 kr-7 %

19 545 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Övre vägen 28B

Villa
Svärtinge, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

139+85 m²

5 rum

1 607 m²

Slutpris 2 780 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 nov. 2025

Rambogatan 317

Lägenhet
Rambodal, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

65,5 m²

3 rum

4 971 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr-6 %

18 321 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2025

Hårstorp Solbacken

Villa
Norrköping, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

101+17 m²

4 rum

1 256 m²

Slutpris 3 650 000 kr+22 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 okt. 2025

Holmtorpsvägen 41

Lägenhet
Björkalund, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

74 m²

3 rum

5 106 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr±0 %

30 405 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Katrineholmsvägen 57

Fritidshus
Åby, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

63 m²

3 rum

1 539 m²

Slutpris 1 575 000 kr+24 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Kalkstensgatan 6

Lägenhet
Vilbergen, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

91 m²

4 rum

6 686 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr±0 %

23 077 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

S:t Persgatan 150C

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

58 m²

2 rum

5 373 kr/mån

Slutpris 980 000 kr-2 %

16 897 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Gärdsmygsvägen 8

Villa
Öbonäs, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

154 m²

6 rum

1 402 m²

Slutpris 4 750 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Stockholmsvägen 3

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

113 m²

3 rum

3 466 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 100 000 kr-5 %

27 434 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Holmtorpsvägen 51

Lägenhet
Björkalund, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

45 m²

2 rum

3 561 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

30 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Ådalsvägen 12

Villa
Hällestad, Finspångs kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

146+3 m²

5 rum

1 233 m²

Slutpris 1 150 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 aug. 2025

Björklund 11

Villa
Vikbolandet, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

83 m²

3 rum

2 560 m²

Slutpris 2 850 000 kr+43 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Gamla Lasarettsgatan 3

Lägenhet
Gamla Lasarettsområdet, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

96 m²

3 rum

7 397 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr-9 %

26 042 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Ljungavägen 12

Villa
Ljunga, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

152+183 m²

6 rum

1 120 m²

Slutpris 2 995 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 maj. 2025

Kimstadsvägen 48

Villa
Kimstad, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

144 m²

6 rum

1 667 m²

Slutpris 1 950 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping

Visar alla 17