Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Henrik Johanson

Henrik Johanson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 mar. 2026

Gymnastikgatan 26

Lägenhet
Gamla Lasarettsområdet, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

79 m²

3 rum

6 299 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

22 722 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026

Rodgagatan 7

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

78 m²

3 rum

6 125 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr±0 %

30 128 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

De Geers väg 21

Villa
Finspång Tätort, Finspångs kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

134 m²

5 rum

1 247 m²

Slutpris 3 250 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Styrmansgatan 32

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

82 m²

3 rum

4 856 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr+14 %

26 220 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jan. 2026

Kungsgatan 57

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

87,5 m²

3 rum

6 366 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

34 229 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jan. 2026

Gamla Stockholmsvägen 33B

Villa
Åby, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

136+93 m²

7 rum

873 m²

Slutpris 3 995 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 dec. 2025

Korngatan 7

Radhus
Rambodal, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

145+9 m²

5 rum

493 m²

Slutpris 5 200 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 nov. 2025

Kristinagatan 5

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

75 m²

3 rum

5 110 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr+33 %

33 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 nov. 2025

Kantarellgatan 33

Villa
Brånnestad, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

138+25 m²

5 rum

815 m²

Slutpris 5 200 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 nov. 2025

Lidaleden 478

Radhus
Smedby, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

132+63 m²

4 rum

152 m²

Slutpris 2 850 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025

Kungsgatan 57

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

47,5 m²

2 rum

4 465 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 540 000 kr-3 %

32 421 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Ellen Mobergs gata 7 D

Lägenhet
Sandtorp, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

68 m²

3 rum

5 211 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-5 %

29 412 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 sep. 2025

Lindhagagatan 21

Villa
Hallberga, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

113+24 m²

5 rum

1 344 m²

Slutpris 4 035 000 kr+1 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Havregatan 31

Villa
Rambodal, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

197+30 m²

7 rum

673 m²

Slutpris 6 350 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025

Kungsgatan 57

Lägenhet
Centralt, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

103,5 m²

4 rum

7 129 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

28 937 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Berghällavägen 15B

Radhus
Åby, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

130 m²

5 rum

869 m²

Slutpris 4 050 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025

Husby Slottsvägen 39

Fritidshus
Husby - Mogata, Söderköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

100 m²

4 rum

1 837 m²

Slutpris 5 800 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025

Lovartsgatan 9

Villa
Lindö, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

137+21 m²

5 rum

689 m²

Slutpris 3 200 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Krusenhofsvägen 130

Radhus
Åby, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

112+22 m²

5 rum

268 m²

Slutpris 2 800 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping

Visar alla 19