Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Åsa Swahn

Åsa Swahn

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026

Smedstugugatan 12

Lägenhet
Haga, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

55 m²

2 rum

3 107 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 800 000 kr-9 %

14 545 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 nov. 2025

Blockstensgatan 11

Lägenhet
Vilbergen, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

104,5 m²

4,5 rum

6 867 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 740 000 kr±0 %

16 651 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 nov. 2025

Tallebovägen 54

Villa
Tallebo, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

162 m²

7 rum

1 056 m²

Slutpris 3 050 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 nov. 2025

Hjortvägen 4

Villa
Hårstorp, Finspångs kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

117 m²

4 rum

741 m²

Slutpris 2 000 000 kr-26 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 nov. 2025

Auroravägen 2b

Lägenhet
Östermalm, Finspångs kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

53 m²

2 rum

3 295 kr/mån

Slutpris 725 000 kr-9 %

13 679 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 okt. 2025

Klingagatan 2

Lägenhet
Skarphagen, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

59 m²

2 rum

3 413 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr±0 %

20 339 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Blockstensgatan 19

Lägenhet
Vilbergen, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

67,5 m²

2 rum

4 988 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 135 000 kr+14 %

16 815 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Blåbärsstigen 28

Lägenhet
Nyhem, Finspångs kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

170+30 m²

6 rum

7 299 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 340 000 kr+3 %

7 882 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jul. 2025

Hillerstad Mohagen 20

Fritidshus
Hillerstad, Norrköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

100+20 m²

3 rum

2 553 m²

Slutpris 3 450 000 kr+15 %
LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025

Fridhemsvägen 27D

Lägenhet
Viggestorp, Finspångs kommun
LF Fastighetsförmedling Norrköping

70 m²

2 rum

4 775 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr-12 %

15 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Norrköping
LF Fastighetsförmedling Norrköping

Visar alla 10