Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Mölndal

LF Fastighetsförmedling Mölndal

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
5 rum parhus på Heljereds byväg 35 Kållered, Mölndals kommun - bild 1
5 rum parhus på Heljereds byväg 35 Kållered, Mölndals kommun - bild 2
5 rum parhus på Heljereds byväg 35 Kållered, Mölndals kommun - bild 3
5 rum parhus på Heljereds byväg 35 Kållered, Mölndals kommun - bild 4
5 rum parhus på Heljereds byväg 35 Kållered, Mölndals kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 16:30

Heljereds byväg 35

Radhus
Kållered, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
4 690 000 kr
132,5 m²
5 rum
8 340 kr/mån
35 396 kr/m²

Välkommen till ett trivsamt och välplanerat bostadsrättsparhus i eftertraktade Heljered, Kållered – ett hem som kombinerar komfort, naturnära läge och generösa sociala ytor. Här bor du i ett lugnt och grönskande område med naturen som närmaste granne. Bostaden erbjuder en genomtänkt planlösning med ljusa, öppna ytor där kök och vardagsrum samspelar på ett inbjudande sätt – perfekt för både…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
Stallbacken, Mölndals kommun
Mån 18 maj kl 16:45

Åby Allé 37

Lägenhet
Stallbacken, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
2 695 000 kr
50,5 m²
2 rum
vån 5/5
3 910 kr/mån
53 366 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
5 rum lägenhet på Fågelstensvägen 16H Lindome, Mölndals kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Fågelstensvägen 16H Lindome, Mölndals kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Fågelstensvägen 16H Lindome, Mölndals kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Fågelstensvägen 16H Lindome, Mölndals kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Fågelstensvägen 16H Lindome, Mölndals kommun - bild 5
Sön 31 maj kl 13:00

Fågelstensvägen 16H

Lägenhet
Lindome, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
4 750 000 kr
112 m²
5 rum
7 400 kr/mån
42 411 kr/m²

Välkommen till ett hem som förenar komfort och funktionalitet i det attraktiva området Fågelsten i Lindome. Detta välvårdade och genomtänkta hus är beläget på en lugn återvändsgata. Här finns en inhägnad trädgård med rymliga gräsytor, och du har bekvämt avstånd till skolor, förskolor samt Lindome centrum med bra kommunikationer. I närområdet finns flera förskolor, bland annat Bräcka förskola,…

Premium
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
4 rum villa på Skäggeredsvägen 51 Lindome, Mölndals kommun - bild 1
4 rum villa på Skäggeredsvägen 51 Lindome, Mölndals kommun - bild 2
4 rum villa på Skäggeredsvägen 51 Lindome, Mölndals kommun - bild 3
4 rum villa på Skäggeredsvägen 51 Lindome, Mölndals kommun - bild 4
4 rum villa på Skäggeredsvägen 51 Lindome, Mölndals kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:45

Skäggeredsvägen 51

Villa
Lindome, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
3 995 000 kr
121 + 32 m²
4 rum
1 836 m² tomt

Välkommen till ett trivsamt enplanshus i natursköna Skäggered, där lugnet, grönskan och livskvaliteten står i fokus. Här bor du omgiven av en stor naturträdgård som smälter samman med den omgivande naturen – en plats där årstidernas skiftningar blir en del av vardagen. Huset erbjuder ett bekvämt boende i ett plan, perfekt för både barnfamiljen och dig som söker ett lättskött hem utan trappor.…

Premium
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
4 rum villa på Raneredsvägen 35 Lindome, Mölndals kommun - bild 1
4 rum villa på Raneredsvägen 35 Lindome, Mölndals kommun - bild 2
4 rum villa på Raneredsvägen 35 Lindome, Mölndals kommun - bild 3
4 rum villa på Raneredsvägen 35 Lindome, Mölndals kommun - bild 4
4 rum villa på Raneredsvägen 35 Lindome, Mölndals kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 11:00

Raneredsvägen 35

Villa
Lindome, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
3 295 000 kr
81 m²
4 rum
896 m² tomt

Välkommen till Raneredsvägen 35 – en hemtrevlig och välplanerad villa med lantligt och rofyllt läge i populära Lindome. Här bor ni med naturen som granne, stora sociala ytor, generöst badrum, braskamin och en härlig uteplats med murad grill. Övervåningen disponeras idag som extra sovrum och allrum, men takhöjden uppfyller inte kraven för att räknas som boarea – perfekt som bonusytor för familjen,…

Premium
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
4 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1102 Kållered, Mölndals kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1102 Kållered, Mölndals kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1102 Kållered, Mölndals kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1102 Kållered, Mölndals kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1102 Kållered, Mölndals kommun - bild 5

Våmmedalsvägen 3 D-1102

Lägenhet
Kållered, Mölndals kommun
Spira Bostäder AB
3 595 000 kr
92 m²
4 rum
vån 2/9
6 217 kr/mån
39 076 kr/m²

Rymlig och välplanerad fyra med generösa och sociala ytor som bjuder in till både vardag och umgänge. Ett fantastiskt master bedroom med egen klädkammare samt balkong i söderläge om 7 kvadrat, perfekt för morgonkaffet eller en avslappnande stund i solen. Väl tilltaget vinkelkök som passar både kockar och matgäster. Samtidigt skapar den öppna planlösningen ett härligt flöde mellan kök och…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Spira Bostäder AB
Spira Bostäder AB
4 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1303 Kållered, Mölndals kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1303 Kållered, Mölndals kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1303 Kållered, Mölndals kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1303 Kållered, Mölndals kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1303 Kållered, Mölndals kommun - bild 5

Våmmedalsvägen 3 D-1303

Lägenhet
Kållered, Mölndals kommun
Spira Bostäder AB
3 550 000 kr
85 m²
4 rum
vån 4/9
5 792 kr/mån
41 765 kr/m²

Rymlig och välplanerad fyra med generösa och sociala ytor som bjuder in till både vardag och umgänge. Den öppna planlösningen skapar ett härligt flöde mellan kök och vardagsrum, härligt ljusinsläpp från den franska balkongen. Väl tilltaget vinkelkök med utrymme för flera som lagar mat och äter tillsammans. Lägenheten innehar tre sovrum, varav master bedroom erbjuder såväl klädkammare som en…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Spira Bostäder AB
Spira Bostäder AB
3 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 B-1301 Kållered, Mölndals kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 B-1301 Kållered, Mölndals kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 B-1301 Kållered, Mölndals kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 B-1301 Kållered, Mölndals kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 B-1301 Kållered, Mölndals kommun - bild 5

Våmmedalsvägen 3 B-1301

Lägenhet
Kållered, Mölndals kommun
Spira Bostäder AB
3 095 000 kr
77 m²
3 rum
vån 4/9
5 349 kr/mån
40 195 kr/m²

Inbjudande trea med genomtänkt planlösning och en harmonisk kombination av funktion och komfort. Kök och vardagsrum samspelar på ett naturligt sätt och skapar generösa ytor för både vardag och umgänge. Två väl tilltagna sovrum erbjuder rogivande miljöer med lätta möbleringsmöjligheter, tillsammans med goda förvaringslösningar som bidrar till ett ordnat och trivsamt hem. Det helkaklade badrummet…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Spira Bostäder AB
Spira Bostäder AB
2 rum lägenhet på Pinnharvsgatan 4E Bifrost, Mölndals kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Pinnharvsgatan 4E Bifrost, Mölndals kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Pinnharvsgatan 4E Bifrost, Mölndals kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Pinnharvsgatan 4E Bifrost, Mölndals kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Pinnharvsgatan 4E Bifrost, Mölndals kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 18:00

Pinnharvsgatan 4E

Lägenhet
Bifrost, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
2 195 000 kr
65 m²
2 rum
vån 3
4 467 kr/mån
33 769 kr/m²

Välkommen till denna fina och smart planerade tvåa i populära Bifrost! Här bor du i ett lugnt och trivsamt område med närhet till både natur och motionsslingor i fantastiska Änggårdsbergen samt utmärkta kommunikationer. Bostaden är en attraktiv hörnlägenhet som tack vare sitt läge bjuder på extra ljusinsläpp och en härlig rymd. Den optimala planlösningen erbjuder generösa ytor och en…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
1-4 rum lägenhet på BRF Kållelyckan Kållered, Mölndals kommun - bild 1
1-4 rum lägenhet på BRF Kållelyckan Kållered, Mölndals kommun - bild 2
1-4 rum lägenhet på BRF Kållelyckan Kållered, Mölndals kommun - bild 3
1-4 rum lägenhet på BRF Kållelyckan Kållered, Mölndals kommun - bild 4
1-4 rum lägenhet på BRF Kållelyckan Kållered, Mölndals kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Andreas Wagiström

Spira Bostäder AB

Objektsbild
5 lediga bostäder

BRF Kållelyckan

Lägenhet
Kållered, Mölndals kommun
Spira Bostäder AB
fr. 1 495 000 kr
34-92 m²
1-4 rum
fr. 2 717 kr/mån
fr. 39 076 kr/m²

I Kållered växer ett nytt bo­stads­projekt fram för dig som vill ha det bästa av två värl­dar – lugnet, grön­skan och trygg­heten, men med centrala Göteborg bara 13 minuter bort. Här bygger Spira Bostäder med hjälp av Skanska 96 väl­plane­rade bo­stads­rätter med gott om plats för livet, i ett läge som gör det enkelt att få var­dagen att fungera. Med pendel, service, natur och skolor runt knuten…

Nybyggnadsprojekt
Andreas Wagiström
Andreas WagiströmSpira Bostäder AB
Spira Bostäder AB
2,5 rum lägenhet på Ålegårdsgatan 241 Balltorp, Mölndals kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Ålegårdsgatan 241 Balltorp, Mölndals kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Ålegårdsgatan 241 Balltorp, Mölndals kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Ålegårdsgatan 241 Balltorp, Mölndals kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Ålegårdsgatan 241 Balltorp, Mölndals kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 18:30

Ålegårdsgatan 241

Lägenhet
Balltorp, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
1 950 000 kr
65,5 m²
2,5 rum
4 708 kr/mån
29 771 kr/m²

Kommande försäljning! Välkommen till denna välplanerade 2,5-rumslägenhet i omtyckta Balltorp – ett hem som kombinerar funktion, ljus och en härlig kontakt med utemiljön. Bostaden erbjuder smart disponerade ytor där varje kvadratmeter tas till vara, perfekt för både singelhushållet, paret eller den lilla familjen. Balltorp är ett lugnt och omtyckt område med närhet till grönområden, skolor,…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
2 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1101 Kållered, Mölndals kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1101 Kållered, Mölndals kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1101 Kållered, Mölndals kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1101 Kållered, Mölndals kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 D-1101 Kållered, Mölndals kommun - bild 5

Våmmedalsvägen 3 D-1101

Lägenhet
Kållered, Mölndals kommun
Spira Bostäder AB
1 895 000 kr
48 m²
2 rum
vån 2/9
3 542 kr/mån
39 479 kr/m²

Rymlig tvåa där öppna och välkomponerade ytor samspelar i en harmonisk helhet. Vinkelköket och vardagsrummet skapar en modern och social yta, perfekt för både vardagsliv och umgänge. Det smakfullt helkaklade badrummet är utrustat med kombinerad tvättmaskin och torktumlare, vilket ger hög komfort och praktisk funktion. Sovrummet ligger rofyllt och har intilliggande klädkammare som erbjuder smart…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Spira Bostäder AB
Spira Bostäder AB
1 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 B-1702 Kållered, Mölndals kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 B-1702 Kållered, Mölndals kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 B-1702 Kållered, Mölndals kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 B-1702 Kållered, Mölndals kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Våmmedalsvägen 3 B-1702 Kållered, Mölndals kommun - bild 5

Våmmedalsvägen 3 B-1702

Lägenhet
Kållered, Mölndals kommun
Spira Bostäder AB
1 495 000 kr
34 m²
1 rum
vån 8/9
2 717 kr/mån
43 971 kr/m²

Välplanerad etta med modern öppen planlösning som skapar en trivsam och inbjudande helhet. Kök och vardagsrum samspelar på ett naturligt sätt med goda ytor för både vardag och umgänge, något mer kvadratiskt vilket ger en härlig rymd och öppen känsla. Det helkaklade badrummet erbjuder moderna materialval, med en kombinerad tvättmaskin/torktumlare för en bekväm vardag. Inramad balkong, och således…

Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Spira Bostäder AB
Spira Bostäder AB
1 rum lägenhet på Pinnharvsgatan 5A Bifrost, Mölndals kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Pinnharvsgatan 5A Bifrost, Mölndals kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Pinnharvsgatan 5A Bifrost, Mölndals kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Pinnharvsgatan 5A Bifrost, Mölndals kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Pinnharvsgatan 5A Bifrost, Mölndals kommun - bild 5
Idag kl 17:00

Pinnharvsgatan 5A

Lägenhet
Bifrost, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
1 495 000 kr
43 m²
1 rum
vån 3/3
4 324 kr/mån
34 767 kr/m²

Varmt välkommen till Pinnharvsgatan 5A och denna stora etta med ett väl tilltaget kök med plats för matbord för flera samt ett lättmöblerat vardagsrum med plats för både soffa med tillhörande möblemang samt säng. Badrummet är smakfullt renoverat i vitt, svart och grått. Självklart finns här en tvättmaskin. Lägenheten är ljus och välkomnande! Bredband 250/250 ingår i månadsavgiften. Möjlighet…

Premium
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
2 rum lägenhet på Professorsgatan 2 Pedagogen Park, Mölndals kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Professorsgatan 2 Pedagogen Park, Mölndals kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Professorsgatan 2 Pedagogen Park, Mölndals kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Professorsgatan 2 Pedagogen Park, Mölndals kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Professorsgatan 2 Pedagogen Park, Mölndals kommun - bild 5

Professorsgatan 2

Lägenhet
Pedagogen Park, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
2 795 000 kr
59 m²
2 rum
4 541 kr/mån
47 373 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och välplanerade tvåa från 2024 – ett hem som kombinerar modern komfort med en fantastisk livskvalitet! Här bor du i en nyproducerad bostad med genomtänkta ytor, hög standard och ett härligt ljusinsläpp som skapar en luftig och trivsam känsla. Planlösningen är optimal med sociala ytor som bjuder in till umgänge, samtidigt som sovrummet erbjuder en lugn och avskild…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
2 rum lägenhet på Krokslätts parkgata 56A Krokslätt, Mölndals kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Krokslätts parkgata 56A Krokslätt, Mölndals kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Krokslätts parkgata 56A Krokslätt, Mölndals kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Krokslätts parkgata 56A Krokslätt, Mölndals kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Krokslätts parkgata 56A Krokslätt, Mölndals kommun - bild 5

Krokslätts parkgata 56A

Lägenhet
Krokslätt, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
2 450 000 kr
60 m²
2 rum
vån 2/4
4 360 kr/mån
40 833 kr/m²

Varmt välkommen till Krokslätts parkgata 56A och denna fina tvårummare om ca 60 kvm på våning 2. Lägenheten har genomgående fina ytskikt, ett badrum med klinker och kakel samt ett rymligt vardagsrum. Vidare erbjuds här ett väl tilltaget kök med all utrustning du kan behöva i vardagen. Lägenheten värms upp med komfortabel golvvärme. Till lägenheten hör en parkeringsplats som ingår i…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
5 rum radhus på Konvaljevägen 2D Lindome, Mölndals kommun - bild 1
5 rum radhus på Konvaljevägen 2D Lindome, Mölndals kommun - bild 2
5 rum radhus på Konvaljevägen 2D Lindome, Mölndals kommun - bild 3
5 rum radhus på Konvaljevägen 2D Lindome, Mölndals kommun - bild 4
5 rum radhus på Konvaljevägen 2D Lindome, Mölndals kommun - bild 5

Konvaljevägen 2D

Radhus
Lindome, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
3 695 000 kr
130 + 50 m²
5 rum
640 m² tomt

På Konvaljevägen 2D erbjuds nu ett radhus med stor potential för den som vill skapa sitt eget drömboende. Bostaden är belägen i ett lugnt och familjevänligt område i Lindome, där majoriteten av bebyggelsen består av radhus och villor. Radhuset är uppfört under mitten av 1960-talet och har en klassisk planlösning med generösa ytor, typiska för tiden, vilket gör det väl anpassat för barnfamiljer…

Premium
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
Mölndal, Mölndals kommun
Mån 18 maj

Knarrhögsgatan 8B

Lägenhet
Mölndal, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
1 850 000 kr
38,5 m²
1 rum
vån 2/3
3 786 kr/mån
48 052 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
2 rum lägenhet på Bergmansgatan 13 Mölndal Centrum, Mölndals kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bergmansgatan 13 Mölndal Centrum, Mölndals kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bergmansgatan 13 Mölndal Centrum, Mölndals kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bergmansgatan 13 Mölndal Centrum, Mölndals kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bergmansgatan 13 Mölndal Centrum, Mölndals kommun - bild 5

Bergmansgatan 13

Lägenhet
Mölndal Centrum, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
3 195 000 kr
66,4 m²
2 rum
vån 1/5
3 921 kr/mån
48 117 kr/m²

Varmt välkommen till Bergmansgatan 13 och denna riktigt fina och rymliga tvårummare en halv trappa upp med en härlig altan in mot föreningens fina innergård. Här kan du njuta av många timmar sol! Lägenheten är renoverad och erbjuder både ett smakfullt kök och ett tidlöst badrum med klinker och kakel. I badrummet finns självklart en tvättmaskin för att underlätta vardagen. Köket har en öppen och…

Premium
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
2 rum lägenhet på Samuel norbergsgatan 4 Kvarnbyn, Mölndals kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Samuel norbergsgatan 4 Kvarnbyn, Mölndals kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Samuel norbergsgatan 4 Kvarnbyn, Mölndals kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Samuel norbergsgatan 4 Kvarnbyn, Mölndals kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Samuel norbergsgatan 4 Kvarnbyn, Mölndals kommun - bild 5
Idag

Samuel norbergsgatan 4

Lägenhet
Kvarnbyn, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
2 395 000 kr
50 m²
2 rum
vån 1/6
4 033 kr/mån
47 900 kr/m²

Välkommen till denna charmiga 2:a i hjärtat av mysiga Kvarnbyn! Här bor du i en hemtrevlig miljö med närhet till natur, service och goda kommunikationer. Lägenheten bjuder på en välplanerad planlösning, fint ljusinsläpp och en härlig uteplats – perfekt för morgonkaffet eller middagar med vänner. Ett boende som kombinerar bekvämlighet och trivsel på bästa sätt! Här finns god tillgång till…

Premium
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal
1 rum lägenhet på Ullas Lyckas väg 186 Kållered, Mölndals kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ullas Lyckas väg 186 Kållered, Mölndals kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ullas Lyckas väg 186 Kållered, Mölndals kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ullas Lyckas väg 186 Kållered, Mölndals kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ullas Lyckas väg 186 Kållered, Mölndals kommun - bild 5

Ullas Lyckas väg 186

Lägenhet
Kållered, Mölndals kommun
LF Fastighetsförmedling Mölndal
1 695 000 kr
44,5 m²
1 rum
vån 1/2
3 829 kr/mån
38 090 kr/m²

Välkommen till Ullas Lyckas Väg 186 och denna välplanerade pärla. Här bor du i en trevlig förening med naturen inpå knuten fast ändå med god närhet till affärer och kommunikationer. Bostaden är noggrant planerad med bland annat ett rymligt kök med all utrustning du kan behöva, en väl tilltagen klädkammare, ett vardagsrum som rymmer både sängen och soffgruppen samt en uteplats som ger utrymme åt…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Mölndal
LF Fastighetsförmedling Mölndal

Visar alla 21