Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Mariefred

LF Fastighetsförmedling Mariefred

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Häggvägen 9, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Häggvägen 9

Fritidshus
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

90+16 m²

5 rum

1 884 m²

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Skalla hamnväg 12D, Marielundsviken, Strängnäs kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Skalla hamnväg 12D

Radhus
Marielundsviken, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

117 m²

5 rum

6 100 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-4 %

28 632 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Rådjursvägen 6A, Marielundsviken, Strängnäs kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Rådjursvägen 6A

Radhus
Marielundsviken, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

117 m²

6 rum

6 629 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr-7 %

23 077 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Timotejvägen 4, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Timotejvägen 4

Radhus
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

145 m²

5 rum

424 m²

Slutpris 4 775 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Gnejsvägen 12

Fritidshus
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

60 m²

4 rum

1 818 m²

Slutpris 1 950 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Rävsnäs Bäckebo 1, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Rävsnäs Bäckebo 1

Villa
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

167+64 m²

6 rum

4 776 m²

Slutpris 4 800 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Rådjursvägen 33, Marielundsviken, Strängnäs kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Rådjursvägen 33

Lägenhet
Marielundsviken, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

81 m²

3 rum

7 185 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

22 840 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Nygatan 3A

Lägenhet
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

107 m²

4 rum

6 420 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 200 000 kr-9 %

48 598 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Yttervägen 16C, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 4 mar. 2026

Yttervägen 16C

Radhus
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

108 m²

4 rum

5 995 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-9 %

31 019 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Lotorpsvägen 15, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 28 feb. 2026

Lotorpsvägen 15

Villa
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

137 m²

5 rum

1 284 m²

Slutpris 6 350 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Kärnbogatan 8C, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 26 dec. 2025

Kärnbogatan 8C

Radhus
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

53+12 m²

3 rum

35 m²

Slutpris 3 095 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 dec. 2025

Lunda mossväg 8

Villa
Slottsbrinken, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

126 m²

5 rum

618 m²

Slutpris 4 500 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Ekhovsvägen 43C, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Ekhovsvägen 43C

Radhus
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

106 m²

4 rum

135 m²

Slutpris 2 740 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Anders Wisslers väg 8, Slottsbrinken, Strängnäs kommun
  • Såld 2 dec. 2025

Anders Wisslers väg 8

Villa
Slottsbrinken, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

155+30 m²

6 rum

821 m²

Slutpris 5 700 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Källargränd 2, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Källargränd 2

Radhus
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

218 m²

8 rum

153 m²

Slutpris 9 750 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Hammarvägen 23, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Hammarvägen 23

Villa
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

146+21 m²

5 rum

824 m²

Slutpris 5 750 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Skämbyvägen 5, Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Skämbyvägen 5

Villa
Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

116 m²

5 rum

1 359 m²

Slutpris 2 995 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Första backe 2, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Första backe 2

Lägenhet
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

75 m²

3 rum

5 356 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr-8 %

44 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Nyponvägen 1, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 15 nov. 2025

Nyponvägen 1

Villa
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

115+115 m²

4 rum

932 m²

Slutpris 6 750 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Friborg 1, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 27 okt. 2025

Friborg 1

Villa
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

170 m²

5 rum

2 929 m²

Slutpris 6 300 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Stenvägen 77A, Slottsbrinken, Strängnäs kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Stenvägen 77A

Radhus
Slottsbrinken, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

103 m²

4 rum

230 m²

Slutpris 2 850 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Svarvarvägen 18, Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Svarvarvägen 18

Villa
Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

109+49 m²

908 m²

Slutpris 2 700 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Jägarbacken 30, Marielundsviken, Strängnäs kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Jägarbacken 30

Villa
Marielundsviken, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Mariefred

155 m²

7 rum

523 m²

Slutpris 5 375 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Mariefred
LF Fastighetsförmedling Mariefred
Stenvägen 21B, Slottsbrinken, Strängnäs kommun
  • Såld 26 sep. 2025