Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Malmö

LF Fastighetsförmedling Malmö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Solgatan 28H, Kirseberg, Malmö kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Solgatan 28H

Lägenhet
Kirseberg, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

51 m²

2 rum

3 022 kr/mån

Slutpris 1 190 000 kr±0 %

23 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Ormvråksgatan 5, Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Ormvråksgatan 5

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

80,5 m²

3 rum

5 991 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 720 000 kr-4 %

21 366 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Serenadgatan 23, Högaholm, Malmö kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Serenadgatan 23

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

72 m²

3 rum

5 015 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

15 208 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Västra Skrävlingevägen 137, Gula Höja, Malmö kommun
  • Såld 12 nov. 2025

Västra Skrävlingevägen 137

Lägenhet
Gula Höja, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

42,5 m²

2 rum

2 694 kr/mån

Slutpris 995 000 kr±0 %

23 412 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Serenadgatan 48, Högaholm, Malmö kommun
  • Såld 12 nov. 2025

Serenadgatan 48

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

62,5 m²

2 rum

3 956 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 750 000 kr+8 %

12 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Lönngatan 46D, Lönngården, Malmö kommun
  • Såld 11 nov. 2025

Lönngatan 46D

Lägenhet
Lönngården, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

47 m²

2 rum

2 966 kr/mån

Slutpris 900 000 kr-5 %

19 149 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Munkhättegatan 34B, Eriksfält / Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Munkhättegatan 34B

Lägenhet
Eriksfält / Söderkulla, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

57,5 m²

2 rum

2 974 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 175 000 kr-6 %

20 435 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Uppsalagatan 11 B, Dalaplan, Malmö kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Uppsalagatan 11 B

Lägenhet
Dalaplan, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

27 m²

1 rum

2 617 kr/mån

Slutpris 725 000 kr-3 %

26 852 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 nov. 2025

Eriksfältsgatan 59B

Lägenhet
Eriksfält, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

76,5 m²

3 rum

5 423 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 490 000 kr-4 %

19 477 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Balladgatan 49, Högaholm, Malmö kommun
  • Såld 9 nov. 2025

Balladgatan 49

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

81,5 m²

3 rum

4 910 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

13 497 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Sperlingsgatan 7C, Kirseberg, Malmö kommun
  • Såld 8 nov. 2025

Sperlingsgatan 7C

Lägenhet
Kirseberg, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

51 m²

2 rum

4 438 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 375 000 kr+2 %

26 961 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Vitemöllegatan 5F, Annelund, Malmö kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Vitemöllegatan 5F

Lägenhet
Annelund, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

48,7 m²

2 rum

3 603 kr/mån

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

24 538 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Henrik Wranérsgatan 1 B, Ribersborg, Malmö kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Henrik Wranérsgatan 1 B

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

33 m²

1 rum

2 814 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr-3 %

45 455 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 nov. 2025

Nobelvägen 145A

Lägenhet
Ellstorp, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

137 m²

5 rum

11 833 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr-3 %

19 708 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 nov. 2025

Möllevångsgatan 30B

Lägenhet
Triangeln, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

104 m²

5 rum

9 918 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-7 %

26 923 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Tornfalksgatan 21, Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Tornfalksgatan 21

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

84 m²

3 rum

6 066 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 820 000 kr-4 %

21 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Grönvägen 3B, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Grönvägen 3B

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

85 m²

3 rum

4 227 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 410 000 kr+4 %

16 588 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 nov. 2025

Lagmansgatan 4B

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

81,5 m²

3 rum

5 241 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 370 000 kr-1 %

29 080 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Önskegatan 17, Gullvik, Malmö kommun
  • Såld 1 nov. 2025

Önskegatan 17

Villa
Gullvik, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

104+60 m²

5 rum

758 m²

Slutpris 3 800 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 nov. 2025

Amiralsgatan 88C

Lägenhet
Sorgenfri, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

53 m²

2 rum

4 674 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

24 528 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Östra förstadsgatan 17A

Lägenhet
Slussen, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

91,5 m²

4 rum

6 117 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 700 000 kr±0 %

40 437 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Serenadgatan 58

Lägenhet
Almhög, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

64 m²

2 rum

4 120 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-10 %

14 063 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Serenadgatan 63, Högaholm, Malmö kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Serenadgatan 63

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

64,5 m²

2 rum

4 120 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 210 000 kr+1 %

18 760 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Lagmansgatan 2B, Borgmästaregården, Malmö kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Lagmansgatan 2B

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

108,5 m²

4 rum

7 482 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr±0 %

35 023 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Lönngatan 60E

Lägenhet
Lönngården, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

48,6 m²

2 rum

3 464 kr/mån

Slutpris 1 020 000 kr-7 %

20 988 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

Visar 126 - 150 av 311