Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Peter Svensson

Peter Svensson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Scheelegatan 2B, Håkanstorp, Malmö kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Scheelegatan 2B

Lägenhet
Håkanstorp, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

72 m²

3 rum

4 474 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 170 000 kr-10 %

16 250 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Grönvägen 3B, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Grönvägen 3B

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

85 m²

3 rum

4 227 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 410 000 kr+4 %

16 588 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö
Humanistgatan 8A, Söderkulla, Malmö kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Humanistgatan 8A

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
LF Fastighetsförmedling Malmö

59 m²

2 rum

3 090 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 795 000 kr±0 %

13 475 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Malmö
LF Fastighetsförmedling Malmö

Visar alla 3