Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Lund

LF Fastighetsförmedling Lund

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Vångavägen 15, Hjärup, Staffanstorps kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Vångavägen 15

Villa
Hjärup, Staffanstorps kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

134 m²

5 rum

596 m²

Slutpris 5 350 000 kr+7 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Norrevång 17

Villa
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

95+95 m²

7 rum

970 m²

Slutpris 4 250 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Backgatan 81, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Backgatan 81

Lägenhet
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

50 m²

1 rum

4 221 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 975 000 kr±0 %

19 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Östanbäcksvägen 63, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Östanbäcksvägen 63

Radhus
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

63 m²

2 rum

4 728 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

26 905 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Bomvägen 16A

Villa
Stångby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

165 m²

8 rum

629 m²

Slutpris 5 800 000 kr-17 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Flygelvägen 193, Östra Torn, Lunds kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Flygelvägen 193

Lägenhet
Östra Torn, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

86,5 m²

3 rum

6 812 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-5 %

21 387 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Gamla Lommavägen 18, Hjärup, Staffanstorps kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Gamla Lommavägen 18

Radhus
Hjärup, Staffanstorps kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

130 m²

4 rum

373 m²

Slutpris 4 900 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Trollsjövägen 47, Bjärred Löddesnäs, Lomma kommun
  • Såld 12 apr. 2026

Trollsjövägen 47

Villa
Bjärred Löddesnäs, Lomma kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

149 m²

6 rum

428 m²

Slutpris 5 395 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Fredriks väg 3, Hjärup, Staffanstorps kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Fredriks väg 3

Lägenhet
Hjärup, Staffanstorps kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

98,5 m²

4 rum

8 850 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr+3 %

30 964 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Trastvägen 6A, Väster, Lunds kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Trastvägen 6A

Lägenhet
Väster, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

70 m²

3 rum

5 209 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 600 000 kr-9 %

37 143 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Hällestadsvägen 8C, Dalby, Lunds kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Hällestadsvägen 8C

Lägenhet
Dalby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

88 m²

3 rum

9 257 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+11 %

35 227 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Nytorpsvägen 13, Hjärup, Staffanstorps kommun
  • Såld 29 mar. 2026

Nytorpsvägen 13

Radhus
Hjärup, Staffanstorps kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

110 m²

4 rum

5 800 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 495 000 kr-5 %

31 773 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Backgatan 45, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 29 mar. 2026

Backgatan 45

Lägenhet
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

82 m²

3 rum

6 265 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 100 000 kr+12 %

25 610 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Östanbäcksvägen 20, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Östanbäcksvägen 20

Villa
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

110,5 m²

3 rum

7 849 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr+7 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Fredriksgatan 5A, Veberöd, Lunds kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Fredriksgatan 5A

Lägenhet
Veberöd, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

71 m²

3 rum

4 590 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

24 648 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Kornvägen 18, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 21 mar. 2026

Kornvägen 18

Villa
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

124 m²

5 rum

768 m²

Slutpris 3 800 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Backgatan 57, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 16 mar. 2026

Backgatan 57

Lägenhet
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

67 m²

2 rum

5 219 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr-19 %

14 179 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Gamla Lundavägen 33, Hjärup, Staffanstorps kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Gamla Lundavägen 33

Villa
Hjärup, Staffanstorps kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

159+78 m²

5 rum

1 171 m²

Slutpris 6 480 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Jaktstigen 51, Nöbbelöv, Lunds kommun
  • Såld 5 feb. 2026

Jaktstigen 51

Lägenhet
Nöbbelöv, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

66 m²

2 rum

5 801 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-6 %

28 030 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Söderkroksvägen 28, Torna Hällestad, Lunds kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Söderkroksvägen 28

Radhus
Torna Hällestad, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

99,5+18 m²

4 rum

5 411 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 600 000 kr+1 %

36 181 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Flöjtvägen 4C, Östra Torn, Lunds kommun
  • Såld 11 jan. 2026

Flöjtvägen 4C

Lägenhet
Östra Torn, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

64 m²

2 rum

4 776 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Östanbäcksvägen 22, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 5 jan. 2026

Östanbäcksvägen 22

Villa
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

110,5 m²

4 rum

7 366 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 255 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Dalby 491, Dalby, Lunds kommun
  • Såld 20 dec. 2025

Dalby 491

Villa
Dalby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

148+9 m²

5,5 rum

2 887 m²

Slutpris 8 200 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Kastanjegatan 19 F, Centrum, Lunds kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Kastanjegatan 19 F

Lägenhet
Centrum, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

34 m²

2 rum

2 777 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 575 000 kr-10 %

46 324 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Rudeboksvägen 50, Gunnesbo, Lunds kommun
  • Såld 15 dec. 2025

Rudeboksvägen 50

Lägenhet
Gunnesbo, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

55 m²

3 rum

4 862 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-3 %

32 727 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund

Visar 1 - 25 av 77