- Sök mäklare
- LF Fastighetsförmedling Lund
- Nickolina Hassel
Om mig
En bostadsförsäljning är en av livets största affärer, därför är det viktigt att du känner dig trygg genom hela processen. Jag arbetar med stort engagemang, lyhördhet och ser varje affär som ett unikt förtroendeuppdrag. Mitt fokus ligger alltid på dina behov och att nå bästa möjliga resultat.
Varmt välkommen att höra av dig!
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Flygelvägen 331
Östra Torn, Lunds kommun
86,5 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 1 900 000 kr-5 %
21 965 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Lund
Visar alla 1