Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Joakim Soneklint

Joakim Soneklint

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Trastvägen 6A, Väster, Lunds kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Trastvägen 6A

Lägenhet
Väster, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

70 m²

3 rum

5 209 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 600 000 kr-9 %

37 143 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Fredriksgatan 5A, Veberöd, Lunds kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Fredriksgatan 5A

Lägenhet
Veberöd, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

71 m²

3 rum

4 590 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

24 648 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Jaktstigen 51, Nöbbelöv, Lunds kommun
  • Såld 5 feb. 2026

Jaktstigen 51

Lägenhet
Nöbbelöv, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

66 m²

2 rum

5 801 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-6 %

28 030 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Flöjtvägen 4C, Östra Torn, Lunds kommun
  • Såld 11 jan. 2026

Flöjtvägen 4C

Lägenhet
Östra Torn, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

64 m²

2 rum

4 776 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Rudeboksvägen 50, Gunnesbo, Lunds kommun
  • Såld 15 dec. 2025

Rudeboksvägen 50

Lägenhet
Gunnesbo, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

55 m²

3 rum

4 862 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-3 %

32 727 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Planteringsvägen 45, Veberöd, Lunds kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Planteringsvägen 45

Villa
Veberöd, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

126+130 m²

8 rum

792 m²

Slutpris 4 450 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Östra Vallgatan 43, Centralt, Lunds kommun
  • Såld 8 jun. 2025

Östra Vallgatan 43

Lägenhet
Centralt, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

35 m²

1 rum

1 899 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr-6 %

67 143 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Flädie kyrkväg 6, Flädie, Lomma kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Flädie kyrkväg 6

Villa
Flädie, Lomma kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

50+9 m²

3 rum

431 m²

Slutpris 2 800 000 kr-16 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Klarinettgränden 7C, Östra Torn, Lunds kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Klarinettgränden 7C

Lägenhet
Östra Torn, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

80 m²

3 rum

6 017 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr-3 %

23 750 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Tväråkersvägen 22, Veberöd, Lunds kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Tväråkersvägen 22

Villa
Veberöd, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

156+18 m²

5 rum

712 m²

Slutpris 3 175 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Tärnvägen 8A, Väster, Lunds kommun
  • Såld 3 maj. 2025

Tärnvägen 8A

Lägenhet
Väster, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

44 m²

1 rum

3 420 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-2 %

47 727 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund

Visar alla 11