Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Anna Borgudd

Anna Borgudd

Om mig

Erfaren, kunnig och alltid engagerad är ord jag ofta får höra! Jag har jobbat som fastighetsmäklare i över 20 år och mitt specialområde är Södra Sandby och Dalby med omnejd. Jag är uppvuxen i Södra Sandby och har bott där under många år med min familj, vilket innebär att jag har ett stort nätverk på orten. Jag har under många år även spelat fotboll och tycker inte om att förlora! Jag älskar mitt jobb och nya utmaningar och att få förtroendet att sälja en bostad driver mig framåt i varje affär.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Tallgatan 8, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Tallgatan 8

Villa
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

119+60 m²

3 rum

793 m²

Slutpris 3 250 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Sandby 1591, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 18 maj. 2025

Sandby 1591

Villa
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

105+10 m²

4 rum

6 210 m²

Slutpris 5 500 000 kr+47 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Skolgatan 5, Dalby, Lunds kommun
  • Såld 11 maj. 2025

Skolgatan 5

Lägenhet
Dalby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

89,5 m²

3 rum

7 378 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr-4 %

29 609 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Assarhusavägen 28, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Assarhusavägen 28

Radhus
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

101 m²

4 rum

5 837 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 510 000 kr-3 %

24 851 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Norrevång 48, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Norrevång 48

Villa
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

112 m²

4 rum

743 m²

Slutpris 3 050 000 kr-16 %
LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund
Isbjörksgatan 32, Södra Sandby, Lunds kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Isbjörksgatan 32

Radhus
Södra Sandby, Lunds kommun
LF Fastighetsförmedling Lund

118 m²

5 rum

7 383 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 875 000 kr-9 %

24 364 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lund
LF Fastighetsförmedling Lund

Visar 26 - 31 av 31