Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Ting Odlander

Ting Odlander

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Västra Varvsgatan 20B

Lägenhet
Varvet, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

52 m²

2 rum

4 872 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr+5 %

23 077 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2025

Krongårdsringen 3

Lägenhet
Örnäset, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

55 m²

2 rum

3 211 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

19 091 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Hermelinsgatan 44

Villa
Sanden, Bodens kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

91+56 m²

3 rum

885 m²

Slutpris 1 850 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå

Visar 26 - 28 av 28