Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Milla Barsk

Milla Barsk

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026

Västra Varvsgatan 20B

Lägenhet
Varvet, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

52 m²

2 rum

5 042 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 300 000 kr-4 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026

Björkgatan 1

Lägenhet
Bergviken, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

54,5 m²

2 rum

3 246 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 720 000 kr+15 %

31 560 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Batterivägen 20

Villa
Luleå, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

94+86 m²

4 rum

697 m²

Slutpris 3 750 000 kr
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Spränggatan 29

Lägenhet
Skurholmen, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

47 m²

2 rum

3 671 kr/mån

Slutpris 830 000 kr-13 %

17 660 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Stångholmsgatan 26

Radhus
Luleå, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

95+3 m²

4 rum

683 m²

Slutpris 2 550 000 kr+22 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Krongårdsringen 16

Lägenhet
Örnäset, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

64 m²

2 rum

4 504 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 000 000 kr+8 %

15 625 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Snövägen 159B

Lägenhet
Björkskatan, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

54,5 m²

2 rum

3 769 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr±0 %

25 688 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Strömsund 294

Villa
Strömsund, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

83+2 m²

4 rum

10 190 m²

Slutpris 1 800 000 kr+13 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Björkgatan 39, Bergviken, Luleå kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Björkgatan 39

Lägenhet
Bergviken, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

50 m²

2 rum

3 979 kr/mån

Slutpris 1 225 000 kr-6 %

24 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Nilsandersvägen 12

Villa
Rutvik, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

192+50 m²

6 rum

1 046 m²

Slutpris 4 900 000 kr
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Rörbäck 94

Fritidshus
Rörbäck, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

40 m²

2 rum

2 239 m²

Slutpris 950 000 kr+12 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Tullgatan 10

Lägenhet
Centrum, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

52 m²

2 rum

3 813 kr/mån

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

28 750 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Björkelundsvägen 53

Lägenhet
Kyrkbyn, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

72,5 m²

3 rum

4 617 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-8 %

23 448 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Sjögatan 8B

Lägenhet
Bergviken, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

39 m²

1 rum

2 355 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 180 000 kr-5 %

30 256 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 mar. 2026

Höjdgatan 6A

Lägenhet
Skurholmen, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

75 m²

3 rum

3 625 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 575 000 kr-5 %

21 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 dec. 2025

Blidvägen 40

Lägenhet
Björkskatan, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

62,5 m²

2 rum

4 665 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

19 120 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 dec. 2025

Timmermansgatan 34

Lägenhet
Centrum, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

55,5 m²

2 rum

2 262 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

29 730 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 okt. 2025

Bredträsk byaväg 95

Gård/Skog
Bredträskheden, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

28+4 m²

3 rum

6 ha

Slutpris 450 000 kr+20 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 okt. 2025

Hökgatan 22

Villa
Sanden, Bodens kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

78+75 m²

3 rum

760 m²

Slutpris 800 000 kr-33 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025

Mjölkuddsvägen 39

Lägenhet
Mjölkudden, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

62 m²

2 rum

3 217 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

25 726 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025

Västra Varvsgatan 16B

Lägenhet
Varvet, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

51,5 m²

2 rum

2 805 kr/mån

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

27 087 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Harvvägen 1

Villa
Svartbjörsbyn, Bodens kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

141 m²

5 rum

567 m²

Slutpris 1 850 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Bredträskheden 67

Villa
Bredträskheden, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

160+14 m²

5 rum

1 982 m²

Slutpris 2 020 000 kr+27 %
LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025

Lingonstigen 76

Lägenhet
Kallkällan, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

50 m²

1 rum

2 753 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 350 000 kr-7 %

27 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025

Mjölkuddsvägen 63

Lägenhet
Mjölkudden, Luleå kommun
LF Fastighetsförmedling Luleå

34 m²

1 rum

1 860 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 360 000 kr+18 %

40 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Luleå
LF Fastighetsförmedling Luleå

Visar 1 - 25 av 43