Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Henrik Hansson

Henrik Hansson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Utmålsvägen 12, GRÄNGESBERG Öraberget, Ludvika kommun
  • Såld 13 maj. 2026

Utmålsvägen 12

Radhus
GRÄNGESBERG Öraberget, Ludvika kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

90+90 m²

4 rum

532 m²

Slutpris 1 075 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Furuborgsvägen 12

Villa
LUDVIKA Karlberg, Ludvika kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

150+50 m²

7 rum

736 m²

Slutpris 2 195 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Allégatan 1A, SMEDJEBACKEN Centrum, Smedjebackens kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Allégatan 1A

Lägenhet
SMEDJEBACKEN Centrum, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

70 m²

3 rum

4 465 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 465 000 kr+3 %

6 643 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Spjutvägen 5, GRÄNGESBERG Vallen, Ludvika kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Spjutvägen 5

Villa
GRÄNGESBERG Vallen, Ludvika kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

164+15 m²

6 rum

1 049 m²

Slutpris 1 510 000 kr+21 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Hammarvägen 4, SMEDJEBACKEN Morgårdshammar, Smedjebackens kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Hammarvägen 4

Villa
SMEDJEBACKEN Morgårdshammar, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

150+57 m²

6 rum

1 107 m²

Slutpris 1 760 000 kr+21 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Hultvägen 10, BJÖRSJÖ, Smedjebackens kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Hultvägen 10

Villa
BJÖRSJÖ, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

69+55 m²

2,5 rum

2 635 m²

Slutpris 820 000 kr+31 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Skolgatan 20C, SMEDJEBACKEN Berga, Smedjebackens kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Skolgatan 20C

Lägenhet
SMEDJEBACKEN Berga, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

55 m²

2 rum

5 283 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 215 000 kr+23 %

3 909 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Lyrvägen 6, SMEDJEBACKEN Öhmans Hage, Smedjebackens kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Lyrvägen 6

Villa
SMEDJEBACKEN Öhmans Hage, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

127+45 m²

5 rum

740 m²

Slutpris 1 250 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Broddvägen 7, SMEDJEBACKEN Munkbo, Smedjebackens kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Broddvägen 7

Villa
SMEDJEBACKEN Munkbo, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

81+81 m²

3 rum

948 m²

Slutpris 950 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Hagbacken 8E, SMEDJEBACKEN Hagbacken, Smedjebackens kommun
  • Såld 19 mar. 2026

Hagbacken 8E

Lägenhet
SMEDJEBACKEN Hagbacken, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

67,5 m²

2 rum

5 840 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 530 000 kr+18 %

7 852 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Skogsplan 10B, LUDVIKA Högberget, Ludvika kommun
  • Såld 19 mar. 2026

Skogsplan 10B

Lägenhet
LUDVIKA Högberget, Ludvika kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

63,5 m²

3 rum

3 172 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 885 000 kr+4 %

13 937 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Hedströms väg 12, SMEDJEBACKEN Berga, Smedjebackens kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Hedströms väg 12

Villa
SMEDJEBACKEN Berga, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

73+80 m²

3 rum

759 m²

Slutpris 1 560 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Bomvägen 1, SMEDJEBACKEN Skjutbaneområdet, Smedjebackens kommun
  • Såld 17 feb. 2026

Bomvägen 1

Villa
SMEDJEBACKEN Skjutbaneområdet, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

106+100 m²

6 rum

1 047 m²

Slutpris 1 625 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Källtorpsvägen 13, NYHAMMAR, Ludvika kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Källtorpsvägen 13

Villa
NYHAMMAR, Ludvika kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

140 m²

6 rum

1 197 m²

Slutpris 1 350 000 kr+10 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Botgärde 17, SUNNANSJÖ Botgärde, Ludvika kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Botgärde 17

Villa
SUNNANSJÖ Botgärde, Ludvika kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

119+10 m²

5 rum

1 270 m²

Slutpris 1 300 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Eriksbergsvägen 8, SMEDJEBACKEN Väderbacken/Morgårdshammar, Smedjebackens kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Eriksbergsvägen 8

Villa
SMEDJEBACKEN Väderbacken/Morgårdshammar, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

131+25 m²

3 rum

572 m²

Slutpris 1 595 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Elvägen 9, LUDVIKA Östansbo, Ludvika kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Elvägen 9

Villa
LUDVIKA Östansbo, Ludvika kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

132+24 m²

4 rum

671 m²

Slutpris 1 980 000 kr-16 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Skolgatan 22D, SMEDJEBACKEN Berga, Smedjebackens kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Skolgatan 22D

Lägenhet
SMEDJEBACKEN Berga, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

55 m²

2 rum

5 283 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 200 000 kr+8 %

3 636 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Östra Storgatan 15C, LUDVIKA Karlberg, Ludvika kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Östra Storgatan 15C

Lägenhet
LUDVIKA Karlberg, Ludvika kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

42,5 m²

1 rum

4 113 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 310 000 kr±0 %

7 294 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Huggnora 24, SÖDERBÄRKE Huggnora, Smedjebackens kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Huggnora 24

Villa
SÖDERBÄRKE Huggnora, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

110+5 m²

4 rum

3 786 m²

Slutpris 2 000 000 kr+14 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Marieberg 6, SMEDJEBACKEN Marieberg/Jobsbo, Smedjebackens kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Marieberg 6

Villa
SMEDJEBACKEN Marieberg/Jobsbo, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

140+31 m²

5 rum

1 547 m²

Slutpris 1 150 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Saxe 17, SÖDERBÄRKE Saxe, Smedjebackens kommun
  • Såld 10 jul. 2025

Saxe 17

Villa
SÖDERBÄRKE Saxe, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

116 m²

3 rum

1 785 m²

Slutpris 900 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Starbovägen 12, SMEDJEBACKEN Starbo/Gubbo, Smedjebackens kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Starbovägen 12

Villa
SMEDJEBACKEN Starbo/Gubbo, Smedjebackens kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

121+8 m²

4 rum

3 466 m²

Slutpris 1 995 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika
Villagatan 18, LUDVIKA Centrum, Ludvika kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Villagatan 18

Villa
LUDVIKA Centrum, Ludvika kommun
LF Fastighetsförmedling Ludvika

190+20 m²

8 rum

1 497 m²

Slutpris 3 300 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Ludvika
LF Fastighetsförmedling Ludvika