Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Linköping

LF Fastighetsförmedling Linköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Fredrikslundsgatan 26, Harvestad, Linköpings kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Fredrikslundsgatan 26

Radhus
Harvestad, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

113,2 m²

5 rum

6 194 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

26 458 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Rättaregatan 100, Lambohov, Linköpings kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Rättaregatan 100

Lägenhet
Lambohov, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

105 m²

4 rum

6 634 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr+13 %

21 429 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Storhagsgatan 67, Vikingstad, Linköpings kommun
  • Såld 17 aug. 2025

Storhagsgatan 67

Radhus
Vikingstad, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

134+12 m²

5 rum

243 m²

Slutpris 3 605 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Bjälbogatan 3A, Valla, Linköpings kommun
  • Såld 6 aug. 2025

Bjälbogatan 3A

Lägenhet
Valla, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

45 m²

1 rum

3 418 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr+7 %

37 778 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Karlebo 142, Bankekind, Linköpings kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Karlebo 142

Fritidshus
Bankekind, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

62 m²

2 rum

2 368 m²

Slutpris 2 650 000 kr-17 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Blåeldsvägen 28A, Sturefors, Linköpings kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Blåeldsvägen 28A

Lägenhet
Sturefors, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

82 m²

3 rum

3 362 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

21 951 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Furirgatan 3A, T1, Linköpings kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Furirgatan 3A

Radhus
T1, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

114 m²

4 rum

8 502 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 120 000 kr+16 %

27 368 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Linggatan 13B, Vasastaden, Linköpings kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Linggatan 13B

Lägenhet
Vasastaden, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

42,9 m²

2 rum

3 131 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

36 131 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Munkhagsgatan 122B, Johannelund, Linköpings kommun
  • Såld 30 jul. 2025

Munkhagsgatan 122B

Lägenhet
Johannelund, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

71 m²

3 rum

4 286 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr±0 %

15 493 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Klockaregården 9, Skäggetorp, Linköpings kommun
  • Såld 29 jul. 2025

Klockaregården 9

Lägenhet
Skäggetorp, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

40 m²

1 rum

2 469 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 840 000 kr-1 %

21 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Nanna Svartz gata 6A, Vallastaden, Linköpings kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Nanna Svartz gata 6A

Lägenhet
Vallastaden, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

23,3 m²

1 rum

2 225 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 050 000 kr-9 %

45 064 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Linnégatan 10, Centralt, Linköpings kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Linnégatan 10

Lägenhet
Centralt, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

22 m²

1 rum

1 848 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

49 773 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Sisalgränd 4, Valla, Linköpings kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Sisalgränd 4

Lägenhet
Valla, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

35 m²

1 rum

3 420 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

44 286 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Munkhagsgatan 84C, Johannelund, Linköpings kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Munkhagsgatan 84C

Lägenhet
Johannelund, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

66,5 m²

3 rum

3 853 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 195 000 kr-20 %

17 970 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Skvadronsgatan 8, Södra Ekkällan, Linköpings kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Skvadronsgatan 8

Lägenhet
Södra Ekkällan, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

33 m²

1 rum

3 145 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 315 000 kr+2 %

39 848 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Skolgatan 7A, Gottfridsberg/Tornhagen, Linköpings kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Skolgatan 7A

Lägenhet
Gottfridsberg/Tornhagen, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

34,4 m²

1 rum

1 425 kr/mån

Slutpris 1 770 000 kr+7 %

51 453 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Hagarydsvägen 63, Malmslätt, Linköpings kommun
  • Såld 21 jul. 2025

Hagarydsvägen 63

Radhus
Malmslätt, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

95 m²

4 rum

142 m²

Slutpris 2 495 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Nygatan 46, Centralt, Linköpings kommun
  • Såld 19 jul. 2025

Nygatan 46

Lägenhet
Centralt, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

69,5 m²

2 rum

4 996 kr/mån

Slutpris 1 850 000 kr-2 %

26 619 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Vårbrisvägen 13B, Tallboda, Linköpings kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Vårbrisvägen 13B

Lägenhet
Tallboda, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

74 m²

3 rum

4 234 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

26 959 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Batterigatan 7, Södra Ekkällan, Linköpings kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Batterigatan 7

Lägenhet
Södra Ekkällan, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

88 m²

3 rum

5 738 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 825 000 kr-2 %

32 102 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Slånvägen 5, Sturefors, Linköpings kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Slånvägen 5

Villa
Sturefors, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

112+112 m²

6 rum

1 084 m²

Slutpris 4 830 000 kr+12 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Alvastragatan 6B, Gottfridsberg, Linköpings kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Alvastragatan 6B

Lägenhet
Gottfridsberg, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

50 m²

1,5 rum

3 687 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr-9 %

30 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Södra Fjälla Granön 1, Fjälla, Linköpings kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Södra Fjälla Granön 1

Fritidshus
Fjälla, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

68+20 m²

3 rum

5 100 m²

Slutpris 4 850 000 kr-12 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Syréngatan 4B, Valla, Linköpings kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Syréngatan 4B

Lägenhet
Valla, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

44 m²

2 rum

3 008 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

40 795 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Skogslyckegatan 29, Johannelund, Linköpings kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Skogslyckegatan 29

Lägenhet
Johannelund, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

74 m²

3 rum

3 820 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr-3 %

25 676 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping

Visar 151 - 175 av 234