Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Linköping

LF Fastighetsförmedling Linköping

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skogslyckegatan 80, Johannelund, Linköpings kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Skogslyckegatan 80

Lägenhet
Johannelund, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

74 m²

3 rum

4 008 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-19 %

14 865 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Skogsgatan 47, Ånestad, Linköpings kommun
  • Såld 18 nov. 2025

Skogsgatan 47

Villa
Ånestad, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

117+68 m²

6 rum

833 m²

Slutpris 5 000 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Rättaregatan 68, Lambohov, Linköpings kommun
  • Såld 16 nov. 2025

Rättaregatan 68

Lägenhet
Lambohov, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

105 m²

4 rum

6 634 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

21 857 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Ekollongatan 18, Duvkullen, Linköpings kommun
  • Såld 9 nov. 2025

Ekollongatan 18

Lägenhet
Duvkullen, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

71 m²

3 rum

5 720 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

35 141 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Åttinggatan 5, Vidingsjö, Linköpings kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Åttinggatan 5

Villa
Vidingsjö, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

121+116 m²

5 rum

690 m²

Slutpris 4 895 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Överstegatan 6A, T1, Linköpings kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Överstegatan 6A

Lägenhet
T1, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

98,5 m²

4 rum

6 535 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-8 %

23 350 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Västerleden 30, Vikingstad, Linköpings kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Västerleden 30

Villa
Vikingstad, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

155+95 m²

6 rum

1 125 m²

Slutpris 4 295 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Astreavägen 9, Ljungsbro, Linköpings kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Astreavägen 9

Radhus
Ljungsbro, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

148 m²

4 rum

436 m²

Slutpris 3 775 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Uvedalsgatan 32, Hjulsbro, Linköpings kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Uvedalsgatan 32

Radhus
Hjulsbro, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

119 m²

4 rum

254 m²

Slutpris 4 400 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Pallasvägen 38, Ljungsbro, Linköpings kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Pallasvägen 38

Lägenhet
Ljungsbro, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

82,5 m²

3 rum

5 688 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

24 182 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Linnégatan 10, Centralt, Linköpings kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Linnégatan 10

Lägenhet
Centralt, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

22 m²

1 rum

1 848 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 950 000 kr-5 %

43 182 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Bigarråvägen 29, Sturefors, Linköpings kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Bigarråvägen 29

Radhus
Sturefors, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

115 m²

5 rum

7 000 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 795 000 kr-7 %

24 304 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Björkliden 32, Malmslätt, Linköpings kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Björkliden 32

Radhus
Malmslätt, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

140 m²

5 rum

5 568 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

21 393 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Strågatan 18, Vidingsjö, Linköpings kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Strågatan 18

Lägenhet
Vidingsjö, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

83 m²

3 rum

5 141 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 295 000 kr-13 %

15 602 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Kungsgatan 35C, Centralt, Linköpings kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Kungsgatan 35C

Lägenhet
Centralt, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

82,5 m²

3 rum

4 581 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

33 879 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Rösätter 4, Nykil, Linköpings kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Rösätter 4

Villa
Nykil, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

79+24 m²

3 rum

2 502 m²

Slutpris 2 050 000 kr-11 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Vasavägen 27, Vasastaden, Linköpings kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Vasavägen 27

Lägenhet
Vasastaden, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

55 m²

2 rum

2 423 kr/mån

Slutpris 1 870 000 kr-1 %

34 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Bygdegatan 421, Lambohov, Linköpings kommun
  • Såld 27 okt. 2025

Bygdegatan 421

Lägenhet
Lambohov, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

105 m²

4 rum

6 184 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr+4 %

14 762 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Ekholmsvägen 84B, Ekholmen, Linköpings kommun
  • Såld 27 okt. 2025

Ekholmsvägen 84B

Lägenhet
Ekholmen, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

89,5 m²

4 rum

4 732 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-10 %

20 112 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Järdalavägen 104, Ekholmen, Linköpings kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Järdalavägen 104

Lägenhet
Ekholmen, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

43,5 m²

2 rum

3 402 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 170 000 kr-2 %

26 897 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Drabantgatan 5, T1, Linköpings kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Drabantgatan 5

Lägenhet
T1, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

98 m²

4 rum

5 353 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 900 000 kr+4 %

29 592 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Ekholmsvägen 381, Ekholmen, Linköpings kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Ekholmsvägen 381

Radhus
Ekholmen, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

117 m²

6 rum

506 m²

Slutpris 3 400 000 kr+14 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Ödegårdsgatan 10, Johannelund, Linköpings kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Ödegårdsgatan 10

Lägenhet
Johannelund, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

67,5 m²

3 rum

4 092 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

27 407 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Klockrike 486, Klockrike, Motala kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Klockrike 486

Gård/Skog
Klockrike, Motala kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

153+100 m²

6 rum

23 ha

Slutpris 6 900 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping
Munkhagsgatan 126, Johannelund, Linköpings kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Munkhagsgatan 126

Lägenhet
Johannelund, Linköpings kommun
LF Fastighetsförmedling Linköping

77 m²

4 rum

4 762 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

15 519 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Linköping
LF Fastighetsförmedling Linköping

Visar 76 - 100 av 234