Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

LF Fastighetsförmedling Lindesberg

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Källtorpsvägen 13, Kopparberg, Ljusnarsbergs kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Källtorpsvägen 13

Villa
Kopparberg, Ljusnarsbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

115+5 m²

5 rum

2 891 m²

Slutpris 900 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Västgöthyttan 186 och 184, Västgöthyttan, Nora kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Västgöthyttan 186 och 184

Fritidshus
Västgöthyttan, Nora kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

75+11 m²

3 rum

10 460 m²

Slutpris 595 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Norr-Älgen 245, Norr-Älgen, Hällefors kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Norr-Älgen 245

Fritidshus
Norr-Älgen, Hällefors kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

71 m²

4 rum

3 796 m²

Slutpris 2 600 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Ermundboda 111, Nora, Lindesbergs kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Ermundboda 111

Villa
Nora, Lindesbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

130 m²

6 rum

1,2 ha

Slutpris 865 000 kr+45 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Bondskogsvägen 43C, Lindesberg, Lindesbergs kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Bondskogsvägen 43C

Lägenhet
Lindesberg, Lindesbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

60,5 m²

2 rum

3 688 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 380 000 kr+9 %

6 281 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Norevägen 6A, Lindesberg, Lindesbergs kommun
  • Såld 6 jun. 2025

Norevägen 6A

Lägenhet
Lindesberg, Lindesbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

58 m²

2 rum

4 204 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 560 000 kr+2 %

9 655 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Mor-Ola vägen 1, Bångbro, Ljusnarsbergs kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Mor-Ola vägen 1

Villa
Bångbro, Ljusnarsbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

55 m²

2 rum

10 070 m²

Slutpris 405 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Nyborgsgatan 8, Lindesberg, Lindesbergs kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Nyborgsgatan 8

Villa
Lindesberg, Lindesbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

108+86 m²

5 rum

1 486 m²

Slutpris 4 500 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Sör-Älgen 363, Sör-Älgen, Hällefors kommun
  • Såld 2 jun. 2025

Sör-Älgen 363

Fritidshus
Sör-Älgen, Hällefors kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

38 m²

2 rum

2 131 m²

Slutpris 1 195 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Finngruvan 402, Kopparberg, Ljusnarsbergs kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Finngruvan 402

Tomt
Kopparberg, Ljusnarsbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

1,5 ha

Slutpris 310 000 kr+24 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Vargtorpsvägen 1A

Lägenhet
Nora, Nora kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

87 m²

3 rum

4 778 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 700 000 kr-3 %

8 046 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Villagatan 7, Lindesberg, Lindesbergs kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Villagatan 7

Villa
Lindesberg, Lindesbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

125+125 m²

5 rum

874 m²

Slutpris 2 630 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Västra Högstaboda Furuhäll 225, Vedevåg, Lindesbergs kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Västra Högstaboda Furuhäll 225

Gård/Skog
Vedevåg, Lindesbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

112 m²

5 rum

4 ha

Slutpris 2 750 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Salaboda 274, Öskevik, Lindesbergs kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Salaboda 274

Fritidshus
Öskevik, Lindesbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

88+23 m²

5 rum

1 797 m²

Slutpris 1 425 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Torpa 429, Storå, Lindesbergs kommun
  • Såld 17 maj. 2025

Torpa 429

Fritidshus
Storå, Lindesbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

65 m²

3 rum

2 289 m²

Slutpris 1 115 000 kr+12 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Snickartorpsvägen 1, Vedevåg, Lindesbergs kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Snickartorpsvägen 1

Villa
Vedevåg, Lindesbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

156+100 m²

4 rum

1 775 m²

Slutpris 1 950 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Rättarvägen 36E, Hitorp, Nora kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Rättarvägen 36E

Lägenhet
Hitorp, Nora kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

80 m²

3 rum

4 506 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 350 000 kr-11 %

4 375 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Norsbron 36, Grythyttan, Hällefors kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Norsbron 36

Villa
Grythyttan, Hällefors kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

92 m²

3 rum

4 650 m²

Slutpris 4 500 000 kr+36 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Ljunggränd 15, Nora, Nora kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Ljunggränd 15

Villa
Nora, Nora kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

117 m²

4 rum

676 m²

Slutpris 1 425 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
Fåsjövägen 3, Fåsjön, Nora kommun
  • Såld 4 maj. 2025

Fåsjövägen 3

Fritidshus
Fåsjön, Nora kommun
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

63 m²

4 rum

1 831 m²

Slutpris 1 600 000 kr+7 %
LF Fastighetsförmedling Lindesberg
LF Fastighetsförmedling Lindesberg

Visar 76 - 95 av 95