Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Jenzine Nordberg

Jenzine Nordberg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Sankt Göransgatan 153, 6 tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

24,5 m²

1 rum

1 863 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr+15 %

93 878 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Sankt Göransgatan 153, 9 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

15 m²

1 rum

1 139 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr+3 %

120 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Sankt Göransgatan 153, 4 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

22,5 m²

1 rum

1 709 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr±0 %

102 222 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Sankt Göransgatan 153, 8 tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

22,5 m²

1 rum

1 709 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-4 %

93 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Lustgårdsgatan 20, 5 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

46 m²

2 rum

2 700 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 330 000 kr+8 %

94 130 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Sankt Göransgatan 153, 8 tr

Lägenhet
Stadshagen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

22,5 m²

1 rum

1 709 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr+2 %

102 222 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Pipersgatan 16, 7 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

27,5 m²

1 rum

3 693 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 870 000 kr+6 %

104 364 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Sankt Göransgatan 153, 7 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

22,5 m²

1 rum

1 709 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr+5 %

102 222 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Polhemsgatan 38

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

48 m²

2 rum

2 982 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 695 000 kr+12 %

97 813 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Sankt Göransgatan 153, 2 tr

Lägenhet
Stadshagen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

65 m²

3 rum

4 939 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 850 000 kr+1 %

74 615 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Wargentinsgatan 1

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

40 m²

1 rum

1 782 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 550 000 kr+20 %

113 750 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Sankt Göransgatan 153, 10/10 tr

Lägenhet
Stadshagen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

24,5 m²

1 rum

1 800 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr±0 %

93 878 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Hornsbergs Strand 15C

Lägenhet
Kungsholmen - Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

40 m²

2 rum

2 200 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr+14 %

85 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Sankt Göransgatan 159

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

35 m²

2 rum

2 777 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr+7 %

91 429 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Sankt Göransgatan 82, 2 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

67 m²

2 rum

4 364 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 695 000 kr±0 %

99 925 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Kronobergsgatan 28

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

42 m²

1,5 rum

2 725 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 350 000 kr+24 %

103 571 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 aug. 2025
profilfoto på mäklare
JenzineNordberg

Hornsbergs strand 15E

Lägenhet
Kungsholmen - Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

35 m²

2 rum

1 925 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr+9 %

92 857 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Kungsholmen
LF Fastighetsförmedling Kungsholmen

Visar alla 17