- Sök mäklare
- LF Fastighetsförmedling Kinna
- Mathias Folke
Om mig
Sedan 2011 har jag förmedlat främst villor, radhus, bostadsrätter och mindre gårdar. Jag fokuserar på trygghet, tydlighet och god kommunikation – något mina kunder ofta lyfter fram. Som en del av Länsförsäkringar Fastighetsförmedling står jag för engagemang, kunskap och ett personligt bemötande. Målet är nöjda köpare och säljare. Funderar du på att köpa eller sälja? Hör av dig!
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Gamla vägen 5
Örby, Marks kommun
143+116 m²
6 rum
Slutpris 3 060 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Kinna
Maps Data: Google © 2026
Arnäsholmsvägen 15
Arnäsholm, Borås kommun
76 m²
2 rum
Slutpris 2 000 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Backadalsstigen 8B
Bergsäter, Borås kommun
77 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 050 000 kr±0 %
26 623 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Borås

Kapellvägen 24A
Gånghester, Borås kommun
43,5 m²
1 rum
Slutpris 410 000 kr-9 %
9 425 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Alingsåsvägen 35
Parkstaden, Borås kommun
55,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 980 000 kr-2 %
17 658 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Huldregatan 2A
Sjöbo, Borås kommun
65,5 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 450 000 kr-5 %
6 870 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Guldbrandsgatan 11
Trandared, Borås kommun
43 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 825 000 kr-3 %
19 186 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Södra Parkvägen 3K
Fristad, Borås kommun
69,5 m²
2 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 850 000 kr-6 %
12 230 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Hestra Ringväg 26E
Hestra, Borås kommun
84,5 m²
3 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 1 800 000 kr-3 %
21 302 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Norra Sjöbogatan 13
Sjöbo, Borås kommun
39 m²
1 rum
Slutpris 350 000 kr-8 %
8 974 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Borås

Skyttevägen 1
Fristad, Borås kommun
78+78 m²
3 rum
Slutpris 1 600 000 kr-18 %
LF Fastighetsförmedling Borås

Knotthultsvägen 8
Aplared, Borås kommun
40 m²
2 rum
Slutpris 1 150 000 kr-23 %
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Anders Danielssons väg 31
Sparsör, Borås kommun
143 m²
5 rum
Slutpris 4 800 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Rydsvägen 35
Gånghester, Borås kommun
99+121 m²
5 rum
Slutpris 2 500 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Lejongapsvägen 13
Sandhult, Borås kommun
116 m²
4 rum
Slutpris 3 150 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Gullringsvägen 3
Gånghester, Borås kommun
92+105 m²
5 rum
Slutpris 2 500 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Borås

Barnhemsgatan 16
Sjöbo, Borås kommun
58 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 615 000 kr-5 %
10 603 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Bua Strand 1
Bua Strand (Seglora), Borås kommun
34 m²
2 rum
Slutpris 575 000 kr-23 %
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Tåmarksgatan 4
Trandared, Borås kommun
55 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 000 000 kr-7 %
18 182 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Borås

Lindormsgatan 23
Sjöbo, Borås kommun
56,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 650 000 kr-5 %
11 504 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Borås
Maps Data: Google © 2026
Velingstorpsvägen 13D
Kinna, Marks kommun
159+20 m²
6 rum
- Nyproduktion
Slutpris 4 575 000 kr+5 %
LF Fastighetsförmedling Kinna
Visar alla 21