Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Sarah Michelson

Sarah Michelson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Alamedan  12, Trossö, Karlskrona kommun
  • Såld 27 okt. 2025

Alamedan 12

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

26,5 m²

1 rum

2 185 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 835 000 kr-5 %

31 509 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Vitsippevägen 7, Spjutsbygd, Karlskrona kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Vitsippevägen 7

Villa
Spjutsbygd, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

36+11 m²

940 m²

Slutpris 600 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Ljungåsavägen 22, Torhamn, Karlskrona kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Ljungåsavägen 22

Villa
Torhamn, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

90 m²

3 rum

1 869 m²

Slutpris 1 900 000 kr+27 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Sjötorp 8, Lyckeby, Karlskrona kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Sjötorp 8

Villa
Lyckeby, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

100+25 m²

4 rum

1 127 m²

Slutpris 2 650 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Östra Vittusgatan 7C, Trossö, Karlskrona kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Östra Vittusgatan 7C

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

59 m²

2 rum

4 495 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr±0 %

25 424 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Höstvägen 10, Saleboda - Holmsjö, Karlskrona kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Höstvägen 10

Villa
Saleboda - Holmsjö, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

19+8 m²

2 rum

819 m²

Slutpris 400 000 kr-16 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Fänkålsgatan 1H, Hässlegården, Karlskrona kommun
  • Såld 29 maj. 2025

Fänkålsgatan 1H

Villa
Hässlegården, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

162+15 m²

5 rum

917 m²

Slutpris 4 050 000 kr+1 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Landsvägsgatan 1B, Pantarholmen, Karlskrona kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Landsvägsgatan 1B

Lägenhet
Pantarholmen, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

33 m²

1 rum

3 023 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 895 000 kr-8 %

27 121 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

Visar alla 8