Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

LF Fastighetsförmedling Karlskrona

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Gamla vägen 1B, Sturkö, Karlskrona kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Gamla vägen 1B

Villa
Sturkö, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

61 m²

4 rum

5 888 m²

Slutpris 1 450 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Patrullvägen 8, Hässlegården, Karlskrona kommun
  • Såld 28 jun. 2025

Patrullvägen 8

Villa
Hässlegården, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

182+16 m²

6 rum

999 m²

Slutpris 5 400 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Kummelvägen 13B, Lyckeby, Karlskrona kommun
  • Såld 27 jun. 2025

Kummelvägen 13B

Villa
Lyckeby, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

109+80 m²

5 rum

1 346 m²

Slutpris 2 450 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Karsabäck 211, Fridlevstad, Karlskrona kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Karsabäck 211

Villa
Fridlevstad, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

177 m²

4 rum

3 575 m²

Slutpris 4 000 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Amiralitetsgatan 4, Trossö, Karlskrona kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Amiralitetsgatan 4

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

71 m²

3 rum

3 898 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr+1 %

23 944 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Östra Vittusgatan 7C, Trossö, Karlskrona kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Östra Vittusgatan 7C

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

59 m²

2 rum

4 495 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr±0 %

25 424 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Höstvägen 10, Saleboda - Holmsjö, Karlskrona kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Höstvägen 10

Villa
Saleboda - Holmsjö, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

19+8 m²

2 rum

819 m²

Slutpris 400 000 kr-16 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Violvägen 4, Lyckeby, Karlskrona kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Violvägen 4

Villa
Lyckeby, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

95+95 m²

4 rum

768 m²

Slutpris 2 550 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Arkitektgatan 4E, Långö, Karlskrona kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Arkitektgatan 4E

Lägenhet
Långö, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

58,5 m²

2 rum

3 842 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

26 496 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Fänkålsgatan 1H, Hässlegården, Karlskrona kommun
  • Såld 29 maj. 2025

Fänkålsgatan 1H

Villa
Hässlegården, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

162+15 m²

5 rum

917 m²

Slutpris 4 050 000 kr+1 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Gärdesvägen 2, Rödeby, Karlskrona kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Gärdesvägen 2

Villa
Rödeby, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

102+102 m²

4 rum

949 m²

Slutpris 1 800 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Vallgatan 30, Trossl, Karlskrona kommun
  • Såld 17 maj. 2025

Vallgatan 30

Lägenhet
Trossl, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

57,2 m²

2 rum

3 100 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 575 000 kr±0 %

27 535 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Stubbetorp 407, Lyckeby, Karlskrona kommun
  • Såld 13 maj. 2025

Stubbetorp 407

Fritidshus
Lyckeby, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

43 m²

2 rum

1,6 ha

Slutpris 750 000 kr+100 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Torstävavägen 16, Trummenäs, Karlskrona kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Torstävavägen 16

Tomt
Trummenäs, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

1 673 m²

Slutpris 1 035 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Landsvägsgatan 1B, Pantarholmen, Karlskrona kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Landsvägsgatan 1B

Lägenhet
Pantarholmen, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

33 m²

1 rum

3 023 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 895 000 kr-8 %

27 121 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Holmgatan 16F, Pantarholmen, Karlskrona kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Holmgatan 16F

Lägenhet
Pantarholmen, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

37,5 m²

1 rum

3 476 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 825 000 kr-11 %

22 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Musikgatan 53, Vedeby, Karlskrona kommun
  • Såld 3 maj. 2025

Musikgatan 53

Villa
Vedeby, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

178 m²

6 rum

984 m²

Slutpris 5 350 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

Visar 51 - 67 av 67