Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Jimmy Björndahl

Jimmy Björndahl

Om mig

Med över två decenniers erfarenhet inom försäljning och en passion för människor och fastigheter hjälper jag er genom processen att sälja eller köpa ert boende. Med rötterna i Karlskoga har jag en god lokalkännedom. Viktigt för mig är att ha nära kontakt med mina kunder och finnas tillgänglig genom uppdraget samt att nå de tillsammans uppsatta målen. Varmt välkommen att kontakta mig om du går i tankar om att sälja eller köpa bostad. Jag förmedlar bostäder i Karlskoga med omnejd.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Stolpetorpsvägen 36, Bråten, Karlskoga kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Stolpetorpsvägen 36

Villa
Bråten, Karlskoga kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskoga

102+79 m²

5 rum

699 m²

Slutpris 995 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Karlskoga
LF Fastighetsförmedling Karlskoga
Kilstavägen 2A, Karlberg, Karlskoga kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Kilstavägen 2A

Lägenhet
Karlberg, Karlskoga kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskoga

114,5 m²

4 rum

8 600 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 650 000 kr-6 %

5 677 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskoga
LF Fastighetsförmedling Karlskoga
Dahlgrensvägen 12A, Karlberg, Karlskoga kommun
  • Såld 1 jun. 2025

Dahlgrensvägen 12A

Lägenhet
Karlberg, Karlskoga kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskoga

49 m²

2 rum

4 034 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 295 000 kr±0 %

6 020 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskoga
LF Fastighetsförmedling Karlskoga
Stamparebacken 10B, Stackfallet, Karlskoga kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Stamparebacken 10B

Radhus
Stackfallet, Karlskoga kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskoga

117 m²

5 rum

173 m²

Slutpris 1 000 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Karlskoga
LF Fastighetsförmedling Karlskoga
Flygfältsvägen 17A, Karlberg, Karlskoga kommun
  • Såld 12 maj. 2025

Flygfältsvägen 17A

Lägenhet
Karlberg, Karlskoga kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskoga

56 m²

2 rum

4 179 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 540 000 kr+9 %

9 643 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskoga
LF Fastighetsförmedling Karlskoga

Visar 26 - 30 av 30