Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Mikael Kellander

Mikael Kellander

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Brommes väg 9, Asarum, Karlshamns kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Brommes väg 9

Villa
Asarum, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

90 m²

4 rum

1 200 m²

Slutpris 1 050 000 kr-19 %
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Idrottsvägen 55, Vägga, Karlshamns kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Idrottsvägen 55

Fritidshus
Vägga, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

39 m²

2 rum

1 290 m²

Slutpris 995 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Spjutvägen 4, Rosenkällan, Karlshamns kommun
  • Såld 22 jun. 2025

Spjutvägen 4

Villa
Rosenkällan, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

178+56 m²

5 rum

953 m²

Slutpris 3 450 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Gamla Halasjövägen 36-0, Halahult, Karlshamns kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Gamla Halasjövägen 36-0

Villa
Halahult, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

100+60 m²

5 rum

2 291 m²

Slutpris 1 100 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Saltsjöbadsvägen 26, Vägga, Karlshamns kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Saltsjöbadsvägen 26

Villa
Vägga, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

135 m²

4 rum

2 362 m²

Slutpris 5 100 000 kr+13 %
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Elleholmsvägen 230-10, Elleholm, Karlshamns kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Elleholmsvägen 230-10

Villa
Elleholm, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

140+12 m²

5 rum

2 380 m²

Slutpris 1 700 000 kr+55 %
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Norra Fogdelyckegatan 51B, Karlshamn Centrum, Karlshamns kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Norra Fogdelyckegatan 51B

Lägenhet
Karlshamn Centrum, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

59 m²

2 rum

3 287 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 925 000 kr-3 %

15 678 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Mariegården 22, Svängsta, Karlshamns kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Mariegården 22

Lägenhet
Svängsta, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

65 m²

2 rum

1 998 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 295 000 kr-25 %

4 538 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Solrosvägen 4, Asarum, Karlshamns kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Solrosvägen 4

Villa
Asarum, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

90+21 m²

4 rum

2 902 m²

Slutpris 1 575 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Kjellsavägen 26, Svängsta, Karlshamns kommun
  • Såld 11 maj. 2025

Kjellsavägen 26

Villa
Svängsta, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

129+85 m²

963 m²

Slutpris 1 775 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Ågatan 28

Lägenhet
Karlshamn Centrum, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

99,5 m²

4 rum

4 771 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

29 146 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Tröskvägen 14, Korpadalen, Karlshamns kommun
  • Såld 3 maj. 2025

Tröskvägen 14

Villa
Korpadalen, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

153+70 m²

4 rum

1 260 m²

Slutpris 1 650 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

Visar 26 - 37 av 37