- Sök mäklare
- LF Fastighetsförmedling Jönköping
- Marius Tunaru
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Lönnholmsgatan 5
Liljeholmen, Jönköpings kommun
62,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 300 000 kr
36 800 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Jönköping

Gillesgatan 5B
Rosenlund, Jönköpings kommun
54 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 1 798 000 kr+6 %
33 296 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Gillesgatan 9A
Jönköping, Jönköpings kommun
54 m²
2 rum
Slutpris 1 750 000 kr+3 %
32 407 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Jönköping

Mulseryd 35
Mulseryd, Jönköpings kommun
40 m²
3 rum
Slutpris 225 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Jönköping

Skatgatan 3A
Bymarken, Jönköpings kommun
49,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 1 575 000 kr-7 %
31 818 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Jönköping

Brahegatan 16A
Torpa, Jönköpings kommun
59 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 950 000 kr-7 %
33 051 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Maps Data: Google © 2026
Lovisagatan 287
Jönköping, Jönköpings kommun
106,4 m²
4 rum
Slutpris 2 600 000 kr±0 %
24 436 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Jönköping

Ebbesvägen 6
Petersberg, Jönköpings kommun
38 m²
1 rum
- Balkong
Slutpris 675 000 kr±0 %
17 763 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Jönköping
Visar alla 8