Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Järfälla

LF Fastighetsförmedling Järfälla

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Hammarvägen 52

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

75,2 m²

3 rum

4 557 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 775 000 kr-1 %

23 604 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Brageslingan 25

Radhus
Skälby, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

123 m²

5 rum

5 851 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 499 000 kr±0 %

44 707 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Fabelvägen 5, 3tr

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

100 m²

4,5 rum

8 309 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 840 000 kr-3 %

18 400 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Emaljvägen 6A

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

39,5 m²

1,5 rum

2 900 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

42 911 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Gripengatan 26

Lägenhet
Barkarby, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

50 m²

2 rum

4 128 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 145 000 kr-2 %

42 900 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Palettvägen 1

Radhus
Viksjö, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

184 m²

6 rum

544 m²

Slutpris 6 250 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Idunslingan 29

Lägenhet
Skälby, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

109 m²

5 rum

6 925 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr-2 %

35 780 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Järfällavägen 94B, 3tr

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

73 m²

3 rum

5 357 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 660 000 kr-1 %

36 438 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Äppelvägen 9

Villa
Järfälla, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

117 m²

4 rum

354 m²

Slutpris 4 500 000 kr
LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Slöjdvägen 10

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

100 m²

4 rum

8 848 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr±0 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Hammarvägen 62

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

72 m²

3 rum

5 594 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr±0 %

26 389 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Lagmansvägen 7

Villa
Barkarby, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

125+90 m²

5 rum

1 287 m²

Slutpris 7 000 000 kr+8 %
LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 apr. 2026

Veddestastråket 13

Lägenhet
Barkarby, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

49 m²

2 rum

3 576 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 680 000 kr

54 694 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Engelbrektsvägen 18A, 6tr

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

79,5 m²

3 rum

4 768 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 725 000 kr-3 %

34 277 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Kvarnvägen 38A

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

41 m²

2 rum

3 484 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

41 341 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Karlavagnsgränd 1

Lägenhet
Skälby, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

65 m²

3 rum

4 678 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

36 923 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Kvarnvägen 38 B, 4tr

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

94 m²

4 rum

7 330 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr-1 %

35 638 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026

Äppelvägen 12

Radhus
Viksjö, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

134 m²

4 rum

194 m²

Slutpris 4 600 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 mar. 2026

Veckovägen 69

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

54,5 m²

2 rum

4 525 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 625 000 kr-2 %

29 817 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Kopparvägen 31, 7tr

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

60,3 m²

2 rum

3 345 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr±0 %

31 509 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Banmästargatan 1

Lägenhet
Barkarby, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

73,5 m²

3 rum

4 986 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr-3 %

42 177 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Myntvägen 18B

Villa
Skälby, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

169 m²

6 rum

739 m²

Slutpris 7 200 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Sagovägen 19

Lägenhet
Kallhäll, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

77,1 m²

3 rum

5 315 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

27 173 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 mar. 2026

Allmogevägen 31

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

31,5 m²

1 rum

2 194 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr-14 %

38 095 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Allmogevägen 10

Lägenhet
Jakobsberg, Järfälla kommun
LF Fastighetsförmedling Järfälla

102,5 m²

4 rum

6 225 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr

25 854 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Järfälla
LF Fastighetsförmedling Järfälla

Visar 1 - 25 av 114