Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Högsby

LF Fastighetsförmedling Högsby

Till kontorets webbsida
Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lokes väg 10, Högsby, Högsby kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Lokes väg 10

Villa
Högsby, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

111+55 m²

5 rum

1 306 m²

Slutpris 695 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Allgunnen 509, Högsby, Högsby kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Allgunnen 509

Villa
Högsby, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

74+74 m²

3 rum

1 085 m²

Slutpris 400 000 kr+14 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Åsvägen 19, Högsby, Högsby kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Åsvägen 19

Villa
Högsby, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

76+35 m²

3 rum

1 507 m²

Slutpris 380 000 kr-20 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Gesällvägen 1, Högsby, Högsby kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Gesällvägen 1

Villa
Högsby, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

103 m²

4 rum

940 m²

Slutpris 1 100 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Majestensvägen 35, Högsby, Högsby kommun
  • Såld 2 feb. 2026

Majestensvägen 35

Villa
Högsby, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

83+44 m²

3 rum

1 200 m²

Slutpris 450 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Järnvägsgatan 14, Ruda, Högsby kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Järnvägsgatan 14

Övrigt
Ruda, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby
2 703 m²

Slutpris 320 000 kr-35 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Trånshult 311, Fågelfors, Högsby kommun
  • Såld 20 dec. 2025

Trånshult 311

Gård/Skog
Fågelfors, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

120 m²

4 rum

4 ha

Slutpris 2 200 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Storgatan 46A, Högsby, Högsby kommun
  • Såld 8 dec. 2025

Storgatan 46A

Övrigt
Högsby, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

276,7 m²

321 m²

Slutpris 1 300 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Storgatan 53 A-B, Högsby, Högsby kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Storgatan 53 A-B

Övrigt
Högsby, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

300 m²

629 m²

Slutpris 1 220 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Skinberga 101, Fagerhult, Högsby kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Skinberga 101

Villa
Fagerhult, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

120 m²

6 rum

3,7 ha

Slutpris 2 700 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Älmhultsbro 109, Ruda, Högsby kommun
  • Såld 31 jul. 2025

Älmhultsbro 109

Villa
Ruda, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

75 m²

4 rum

1 367 m²

Slutpris 1 050 000 kr+8 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Sjövägen 14, Fågelfors, Högsby kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Sjövägen 14

Villa
Fågelfors, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

135+50 m²

5 rum

1 122 m²

Slutpris 1 195 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Släthult 116/118, Berga, Högsby kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Släthult 116/118

Villa
Berga, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

210 m²

6 rum

7 680 m²

Slutpris 1 065 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Kullbergs väg 2, Högsby, Högsby kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Kullbergs väg 2

Villa
Högsby, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

78+55 m²

5 rum

1 030 m²

Slutpris 380 000 kr+17 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Backsippevägen 1F, Högsby, Högsby kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Backsippevägen 1F

Lägenhet
Högsby, Högsby kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

71 m²

3 rum

5 153 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 550 000 kr-30 %

7 746 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby
Vetlandavägen 70, Målilla, Hultsfreds kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Vetlandavägen 70

Övrigt
Målilla, Hultsfreds kommun
LF Fastighetsförmedling Högsby

423 m²

3 636 m²

Slutpris 2 975 000 kr+10 %
LF Fastighetsförmedling Högsby
LF Fastighetsförmedling Högsby

Visar alla 16