Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Jacob Hempel

Jacob Hempel

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Björkliden 37

Villa
Eskilsminne, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

155 m²

5 rum

518 m²

Slutpris 4 600 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Södra Hunnetorpsvägen 102B

Lägenhet
Adolfsberg, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

65 m²

2 rum

3 581 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 975 000 kr-11 %

15 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026

Domaregatan 12C

Lägenhet
Elineberg, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

59 m²

2 rum

3 673 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-16 %

21 186 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 dec. 2025

Norrlandsgatan 6

Radhus
Olympia, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

108+41 m²

5 rum

287 m²

Slutpris 3 200 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 aug. 2025

Hårlemans allé 17

Lägenhet
Ramlösa, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

81 m²

3 rum

6 643 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-8 %

16 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 jul. 2025

Hyllestigen 18

Lägenhet
Vallåkra, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

100 m²

4 rum

7 596 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-12 %

15 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jul. 2025

Redaregatan 33

Lägenhet
Oceanhamnen, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

31,5 m²

1 rum

2 657 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-16 %

39 683 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Hjälmshultsgatan 12

Lägenhet
Tågaborg, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

36 m²

1 rum

2 721 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

30 556 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025

Hårlemans allé 26

Radhus
Ramlösa, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

108,5 m²

4 rum

8 730 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 530 000 kr-3 %

23 318 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

Visar alla 9