Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

LF Fastighetsförmedling Hässleholm

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Västerbogatan 5D

Lägenhet
Fredentorp, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

66,5 m²

3 rum

5 123 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr-5 %

12 782 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Gethornskroken 2A, Väster, Hässleholms kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Gethornskroken 2A

Lägenhet
Väster, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

57 m²

2 rum

4 360 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 720 000 kr-9 %

12 632 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Bokebergsgatan 10, Bokeberg, Hässleholms kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Bokebergsgatan 10

Lägenhet
Bokeberg, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

77 m²

3 rum

7 218 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 995 000 kr±0 %

12 922 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Järnvägsgatan 27

Lägenhet
Centrum, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

56,5 m²

2 rum

3 446 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 700 000 kr-12 %

12 389 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Dressyrvägen 1

Villa
Skyrup, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

131 m²

5 rum

1 165 m²

Slutpris 2 300 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Stockebyvägen 19B, Stoby, Hässleholms kommun
  • Såld 5 jan. 2026

Stockebyvägen 19B

Lägenhet
Stoby, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

95,5 m²

4 rum

6 328 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 150 000 kr-4 %

12 042 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Kronovägen 7, Tormestorp, Hässleholms kommun
  • Såld 30 dec. 2025

Kronovägen 7

Villa
Tormestorp, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

90+90 m²

3 rum

1 708 m²

Slutpris 1 150 000 kr-16 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 dec. 2025

Kaptensgatan 23B

Lägenhet
Väster, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

76 m²

3 rum

4 818 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 025 000 kr-14 %

13 487 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Stjärneholmsvägen 13, Vankiva, Hässleholms kommun
  • Såld 10 dec. 2025

Stjärneholmsvägen 13

Villa
Vankiva, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

79+90 m²

4 rum

1 367 m²

Slutpris 740 000 kr-17 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Klockaregatan 5, Tyringe, Hässleholms kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Klockaregatan 5

Villa
Tyringe, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

143+122 m²

5 rum

1 322 m²

Slutpris 2 090 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Parkgatan 17, Bjärnum, Hässleholms kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Parkgatan 17

Villa
Bjärnum, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

107+10 m²

5 rum

689 m²

Slutpris 700 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Tennisvägen 7, Skyrup, Hässleholms kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Tennisvägen 7

Villa
Skyrup, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

179+23 m²

4 rum

1 045 m²

Slutpris 1 500 000 kr-6 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Vankivavägen 9A

Lägenhet
Väster, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

72 m²

3 rum

6 230 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 650 000 kr-6 %

9 028 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Sönnarslövsvägen 7, tollarp, Kristianstads kommun
  • Såld 30 jul. 2025

Sönnarslövsvägen 7

Villa
tollarp, Kristianstads kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

115 m²

4 rum

3 236 m²

Slutpris 1 600 000 kr-24 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Isakstorp 2701B, Tyringe, Hässleholms kommun
  • Såld 26 jul. 2025

Isakstorp 2701B

Fritidshus
Tyringe, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

90+58 m²

4 rum

1 004 m²

Slutpris 1 325 000 kr-11 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Drottninggatan 115, Bokeberg, Hässleholms kommun
  • Såld 15 jul. 2025

Drottninggatan 115

Lägenhet
Bokeberg, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

45,5 m²

1 rum

3 105 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 400 000 kr-11 %

8 791 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Stenbocksgatan 15C, Tyringe, Hässleholms kommun
  • Såld 14 jul. 2025

Stenbocksgatan 15C

Lägenhet
Tyringe, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

66 m²

2 rum

4 408 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 410 000 kr+26 %

6 212 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Lille Mats väg 2

Villa
Stattena, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

153+105 m²

6 rum

1 366 m²

Slutpris 2 000 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Blåeldsgatan 1, Östervärn, Hässleholms kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Blåeldsgatan 1

Villa
Östervärn, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

148+33 m²

5 rum

1 027 m²

Slutpris 2 700 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Fyrverkaregatan 8, Kristinehem, Hässleholms kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Fyrverkaregatan 8

Villa
Kristinehem, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

120+78 m²

4 rum

806 m²

Slutpris 3 250 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Björkeröd 3219, Bjärnum, Hässleholms kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Björkeröd 3219

Villa
Bjärnum, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

136+15 m²

4 rum

3,5 ha

Slutpris 1 800 000 kr-18 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Åraslövsvägen 29, Vinslöv, Hässleholms kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Åraslövsvägen 29

Villa
Vinslöv, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

158 m²

5 rum

1 608 m²

Slutpris 1 275 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Torggatan 4B, Tyringe, Hässleholms kommun
  • Såld 14 jun. 2025

Torggatan 4B

Lägenhet
Tyringe, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

50 m²

2 rum

5 363 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 250 000 kr-12 %

5 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Skolgatan 18C, Centrum, Hässleholms kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Skolgatan 18C

Lägenhet
Centrum, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

85,2 m²

3 rum

5 650 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr-4 %

13 498 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Grangårdsgatan 7

Villa
Östervärn, Hässleholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

89+85 m²

4 rum

723 m²

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Hässleholm
LF Fastighetsförmedling Hässleholm

Visar 1 - 25 av 31