Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Lovisa Runsten

Lovisa Runsten

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Backvägen 9 Lillgården, Haninge kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Backvägen 9 Lillgården, Haninge kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Backvägen 9 Lillgården, Haninge kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Backvägen 9 Lillgården, Haninge kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Backvägen 9 Lillgården, Haninge kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:30

Backvägen 9

Lägenhet
Lillgården, Haninge kommun
LF Fastighetsförmedling Haninge
1 395 000 kr
59 m²
2 rum
vån 1
5 150 kr/mån
23 644 kr/m²

Välkommen till denna fint renoverade tvårummare i hjärtat av Tungelsta. Här bor du i ett lugnt villaområde med naturen runt hörnet, samtidigt som service och kommunikationer finns på bekvämt avstånd. Bostaden har nylagda parkettgolv, ljust målade väggar och en modern känsla som förstärks av stilrena materialval. Rymliga 59 kvm som fördelar sig på två rum och kök. Hall med god förvaring i…

Premium
LF Fastighetsförmedling Haninge
LF Fastighetsförmedling Haninge
3 rum fritidshus på Arkitektvägen 32 Årsta Havsbad, Haninge kommun - bild 1
3 rum fritidshus på Arkitektvägen 32 Årsta Havsbad, Haninge kommun - bild 2
3 rum fritidshus på Arkitektvägen 32 Årsta Havsbad, Haninge kommun - bild 3
3 rum fritidshus på Arkitektvägen 32 Årsta Havsbad, Haninge kommun - bild 4
3 rum fritidshus på Arkitektvägen 32 Årsta Havsbad, Haninge kommun - bild 5

Arkitektvägen 32

Fritidshus
Årsta Havsbad, Haninge kommun
LF Fastighetsförmedling Haninge
2 495 000 kr
43 m²
3 rum
844 m² tomt

Kontakta mäklaren för visning! Här erbjuds ett trivsamt enplanshus med källare, idylliskt beläget med en lummig trädgård med skogen som närmsta granne. På tomten finns en friggebod om ca 15 kvm, perfekt som gästhus. Bostadens hjärta är den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum, där en stämningsfull öppen spis skapar både värme och trivsel. Här finns två sovrum, ett kaklat duschrum…

Premium
LF Fastighetsförmedling Haninge
LF Fastighetsförmedling Haninge
1 rum lägenhet på Allévägen 9A Tungelsta, Haninge kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Allévägen 9A Tungelsta, Haninge kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Allévägen 9A Tungelsta, Haninge kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Allévägen 9A Tungelsta, Haninge kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Allévägen 9A Tungelsta, Haninge kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 18:15

Allévägen 9A

Lägenhet
Tungelsta, Haninge kommun
LF Fastighetsförmedling Haninge
1 250 000 kr
28 m²
1 rum
vån 1/4
2 078 kr/mån
44 643 kr/m²

Varmt välkomna till en 1:a i populära Brf Ankaret. Här samspelar genomtänka lösningar med stilfulla materialval som tillsammans med ett härligt ljusinsläpp skapar ett harmoniskt bekvämt hem. Fint, nyrenoverat kök. Plats för matbord invid fönster med fin vy över området. Ombonat vardagsrum med plats för stor soffa och möblemang samt stort fönsterparti med trevlig utsikt. Sovalkov rymmer 180 cm…

Premium
LF Fastighetsförmedling Haninge
LF Fastighetsförmedling Haninge
6 rum villa på Albatrossvägen 15 Vendelsö/Albatrossen, Haninge kommun - bild 1
6 rum villa på Albatrossvägen 15 Vendelsö/Albatrossen, Haninge kommun - bild 2
6 rum villa på Albatrossvägen 15 Vendelsö/Albatrossen, Haninge kommun - bild 3
6 rum villa på Albatrossvägen 15 Vendelsö/Albatrossen, Haninge kommun - bild 4
6 rum villa på Albatrossvägen 15 Vendelsö/Albatrossen, Haninge kommun - bild 5

Albatrossvägen 15

Villa
Vendelsö/Albatrossen, Haninge kommun
LF Fastighetsförmedling Haninge
5 595 000 kr
140 m²
6 rum
702 m² tomt

Lugnt belägen på återvändsgata erbjuds nu ett mysigt enplanshus med garage och plan tomt om drygt 700 kvm i bästa solläge. På 140 kvm samspelar yteffektivt alla bekvämligheter och skapar ett socialt och ombonat hem. Kök i smidig anslutning till matplats som i en öppen planlösning fint förenas med vardagsrummet. Här ryms stort middagsbord och soffor med tillhörande möblemang i vardagsrumsdelen.…

Premium
LF Fastighetsförmedling Haninge
LF Fastighetsförmedling Haninge
5 rum parhus på Kuskens gata 4 Vendelsö, Haninge kommun - bild 1