Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Hägersten

LF Fastighetsförmedling Hägersten

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Vibyholmsvägen 12

Lägenhet
Älvsjö - Örby Slott, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

57 m²

2 rum

3 700 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 395 000 kr-4 %

42 018 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Doktor Widerströms gata 36, Fruängen, Stockholms kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Doktor Widerströms gata 36

Lägenhet
Fruängen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

54 m²

2 rum

3 537 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 400 000 kr+7 %

44 444 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Kata Dalströms gata 10, våning 7, Fruängen, Stockholms kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Kata Dalströms gata 10, våning 7

Lägenhet
Fruängen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

70 m²

3 rum

5 064 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr-8 %

45 714 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Katrinebergsbacken 26, 2tr

Lägenhet
Liljeholmen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

65 m²

2 rum

4 785 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 925 000 kr-2 %

60 385 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Bäckvägen 165

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

36 m²

1 rum

2 268 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr+2 %

68 056 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Riksdalervägen 7, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Riksdalervägen 7

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

63 m²

3 rum

2 548 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 775 000 kr-3 %

59 921 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Kristallvägen 9, Hägersten, Stockholms kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Kristallvägen 9

Lägenhet
Hägersten, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

24 m²

1 rum

1 664 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr-6 %

64 583 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Götalandsvägen 179R

Lägenhet
Älvsjö/Liseberg, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

56 m²

2 rum

5 510 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

40 982 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Snickerigatan 10, Telefonplan, Stockholms kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Snickerigatan 10

Lägenhet
Telefonplan, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

53 m²

2 rum

3 936 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

66 038 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Eva Bonniers gata 17, Fruängen, Stockholms kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Eva Bonniers gata 17

Lägenhet
Fruängen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

71 m²

3 rum

5 068 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 300 000 kr+10 %

46 479 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Stjernströms väg 3, Örnsberg/Axelsberg, Stockholms kommun
  • Såld 16 sep. 2025

Stjernströms väg 3

Lägenhet
Örnsberg/Axelsberg, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

34,9 m²

2 rum

3 427 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr±0 %

65 903 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Doktor Widerströms gata 6, Fruängen, Stockholms kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Doktor Widerströms gata 6

Lägenhet
Fruängen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

63 m²

3 rum

4 082 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 025 000 kr-1 %

48 016 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Övre Bergsvägen 12

Lägenhet
Midsommarkransen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

52+2 m²

2 rum

3 927 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr

80 769 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
LM Ericssons väg 5, Telefonplan/Midsommarkransen, Stockholms kommun
  • Såld 13 sep. 2025

LM Ericssons väg 5

Lägenhet
Telefonplan/Midsommarkransen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

35 m²

2 rum

3 206 kr/mån

Slutpris 2 750 000 kr+10 %

78 571 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Tellusborgsvägen 68, Midsommarkransen, Stockholms kommun
  • Såld 13 sep. 2025

Tellusborgsvägen 68

Lägenhet
Midsommarkransen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

45 m²

2 rum

3 016 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 850 000 kr+4 %

85 556 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Elin Wägners gata 43, Fruängen, Stockholms kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Elin Wägners gata 43

Lägenhet
Fruängen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

55 m²

2 rum

3 484 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 600 000 kr+2 %

47 273 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025

Grönbrinksgatan 8

Lägenhet
Liljeholmskajen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

81 m²

3 rum

5 059 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 5 400 000 kr-7 %

66 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Hövdingagatan 36, Aspudden/Örnsberg, Stockholms kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Hövdingagatan 36

Lägenhet
Aspudden/Örnsberg, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

65 m²

3 rum

4 184 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 6 050 000 kr

93 077 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Doktor Widerströms gata 8, Fruängen, Stockholms kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Doktor Widerströms gata 8

Lägenhet
Fruängen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

57 m²

2 rum

3 689 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 500 000 kr+4 %

43 860 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Ture Wennerholms torg 4, Telefonplan, Stockholms kommun
  • Såld 7 sep. 2025

Ture Wennerholms torg 4

Lägenhet
Telefonplan, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

71 m²

3 rum

5 745 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 450 000 kr-1 %

76 761 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Kristallvägen 2, Solberga, Stockholms kommun
  • Såld 7 sep. 2025

Kristallvägen 2

Lägenhet
Solberga, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

57 m²

2 rum

4 138 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

43 772 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Nypongränd 4

Lägenhet
Midsommarkransen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

29 m²

1 rum

1 980 kr/mån

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

79 138 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Fruängstorget 3

Lägenhet
Fruängen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

30 m²

1 rum

2 621 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-2 %

61 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Responsgatan 5

Lägenhet
Telefonplan/Midsommarkransen, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

53+12 m²

2 rum

2 990 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr+8 %

79 245 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Stamgatan 69

Lägenhet
Östberga, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Hägersten

32 m²

1 rum

2 895 kr/mån

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

43 594 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Hägersten
LF Fastighetsförmedling Hägersten

Visar 101 - 125 av 205