Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby

LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
10 rum villa på Tingstädevägen 42 Tingstäde, Gotlands kommun - bild 1
10 rum villa på Tingstädevägen 42 Tingstäde, Gotlands kommun - bild 2
10 rum villa på Tingstädevägen 42 Tingstäde, Gotlands kommun - bild 3
10 rum villa på Tingstädevägen 42 Tingstäde, Gotlands kommun - bild 4
10 rum villa på Tingstädevägen 42 Tingstäde, Gotlands kommun - bild 5
Lör 23 maj kl 13:00

Tingstädevägen 42

Villa
Tingstäde, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
2 725 000 kr
210 + 100 m²
10 rum
2 151 m² tomt

Välkommen till ett rymligt sekelskifteshus med generösa ytor. Idealiskt för dig som önskar gott om utrymme, vill kombinera boende med verksamhet som vandrarhem eller som söker en lösning för två hushåll under samma tak. Här får du cirka 210 kvm boyta fördelat på tio rum och två våningsplan. Huset bjuder på rum med högt i tak och tre kakelugnar som skapar både värme och tidstypisk karaktär.…

Premium
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
Norra Gotland, Gotlands kommun
Fre 15 maj kl 14:00

Hangvar Olarve 607

Villa
Norra Gotland, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
1 900 000 kr
86 + 8 m²
4 rum
2 620 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
Visby - Länna, Gotlands kommun
Tor 14 maj kl 15:00

Humlegårdsvägen 14

Lägenhet
Visby - Länna, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
1 495 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 2/3
4 190 kr/mån
25 556 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
3 rum villa på Västerhejde Nunnesiken 529B Västerhejde, Gotlands kommun - bild 1
3 rum villa på Västerhejde Nunnesiken 529B Västerhejde, Gotlands kommun - bild 2
3 rum villa på Västerhejde Nunnesiken 529B Västerhejde, Gotlands kommun - bild 3
3 rum villa på Västerhejde Nunnesiken 529B Västerhejde, Gotlands kommun - bild 4
3 rum villa på Västerhejde Nunnesiken 529B Västerhejde, Gotlands kommun - bild 5
Lör 23 maj kl 11:00

Västerhejde Nunnesiken 529B

Villa
Västerhejde, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
3 690 000 kr
90 m²
3 rum
1 998 m² tomt

Välkommen till detta moderna och trevliga enplanshus som blev färdigställt 2022. Här erbjudes ett bekymmersfritt boende med stilrena och fräscha ytskikt. Ryggåstak med infällda spotligts ger en härlig rymd och ljuset strömmar genom de stora fönsterpartierna som finns i bostadens alla rum. Kök och vardagsrum i en social och öppen planlösning med plats för en stor matgrupp - perfekt för det stora…

Premium
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
4 rum villa på Fröjel Frejs väg 11 Fröjel, Gotlands kommun - bild 1
4 rum villa på Fröjel Frejs väg 11 Fröjel, Gotlands kommun - bild 2
4 rum villa på Fröjel Frejs väg 11 Fröjel, Gotlands kommun - bild 3
4 rum villa på Fröjel Frejs väg 11 Fröjel, Gotlands kommun - bild 4
4 rum villa på Fröjel Frejs väg 11 Fröjel, Gotlands kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 11:00

Fröjel Frejs väg 11

Villa
Fröjel, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
4 300 000 kr
145 + 15 m²
4 rum
922 m² tomt

Välkommen till en villa på en lugn återvändsgata i ett trevligt kustnära bostadsområde. Här finner man ett smakfullt inrett boende i ett område med härlig gemenskap. På entréplan finns väldisponerade ytor med vardagsrum, kök, badrum och sovrum. Övervåning med två balkonger och öppen plan vilket ger möjlighet att skapa en egen passande planlösning efter behov. Huset erbjuder stor variation av…

Premium
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
Visby - Visborgsstaden, Gotlands kommun
Tor 14 maj kl 11:00

Halsjärnsgatan 14

Lägenhet
Visby - Visborgsstaden, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
1 875 000 kr
76 m²
3 rum
vån 3/3
5 145 kr/mån
24 671 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
Slite, Gotlands kommun

Del av Vallstena Medebys 1:16

Gård/Skog
Slite, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
3 500 000 kr
24,2 ha tomt
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
4 rum villa på Annexgatan 3 Roma, Gotlands kommun - bild 1
4 rum villa på Annexgatan 3 Roma, Gotlands kommun - bild 2
4 rum villa på Annexgatan 3 Roma, Gotlands kommun - bild 3
Budgivning pågår

Annexgatan 3

Villa
Roma, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
2 800 000 kr
108 m²
4 rum
1 023 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
3 rum vinterbonat fritidshus på Eksta Käbbe 655B Eksta, Gotlands kommun - bild 1
3 rum vinterbonat fritidshus på Eksta Käbbe 655B Eksta, Gotlands kommun - bild 2
3 rum vinterbonat fritidshus på Eksta Käbbe 655B Eksta, Gotlands kommun - bild 3
3 rum vinterbonat fritidshus på Eksta Käbbe 655B Eksta, Gotlands kommun - bild 4
3 rum vinterbonat fritidshus på Eksta Käbbe 655B Eksta, Gotlands kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Charlie Siltberg

LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby

Objektsbild
Lör 16 maj kl 14:00

Eksta Käbbe 655B

Fritidshus
Eksta, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
3 575 000 kr
55 m²
3 rum
2 296 m² tomt

Arkitektritat och vinterbonat boende med flera byggnader, tre sovrum och tre badrum – perfekt för både eget bruk och uthyrning med dokumenterad efterfrågan. På Eksta Käbbe erbjuds ett arkitektritat och vinterbonat boende där varje del av huset utformats med en tydlig idé – att samla flera sällskap under samma tak utan att tumma på den egna integriteten. Bostaden erbjuder tre sovrum och tre…

Max
Charlie Siltberg
Charlie SiltbergLF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
4 rum lägenhet på Helge Ands Plan 1B Visby Innerstad, Gotlands kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Helge Ands Plan 1B Visby Innerstad, Gotlands kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Helge Ands Plan 1B Visby Innerstad, Gotlands kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Helge Ands Plan 1B Visby Innerstad, Gotlands kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Helge Ands Plan 1B Visby Innerstad, Gotlands kommun - bild 5

Helge Ands Plan 1B

Lägenhet
Visby Innerstad, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
4 980 000 kr
101 m²
4 rum
vån 1/2
5 435 kr/mån
49 307 kr/m²

Trevlig bostadsrätt i två plan i gårdshus i Hansestaden, alldeles i skuggan av Helge Ands ruin och med närhet till Stora Torget. Enda lägenheten i gårdshuset så det är som att ha ett alldeles eget innerstadshus. Mycket trevlig gemensam innergård med planteringar. Byggnaden uppfördes troligen på 1800-talet som handelsbod, sedermera bageri och byggdes om till lägenhet under 1980-talet. Denna…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
4 rum lägenhet på Terra Novavägen 26 Visby - Terra Nova, Gotlands kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Terra Novavägen 26 Visby - Terra Nova, Gotlands kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Terra Novavägen 26 Visby - Terra Nova, Gotlands kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Terra Novavägen 26 Visby - Terra Nova, Gotlands kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Terra Novavägen 26 Visby - Terra Nova, Gotlands kommun - bild 5

Terra Novavägen 26

Lägenhet
Visby - Terra Nova, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
2 650 000 kr
81 m²
4 rum
vån 1/2
6 494 kr/mån
32 716 kr/m²

Välkommen till denna fyrarumslägenhet på Terra Nova, en modern marklansägenhet som stod färdigställd 2023. Bostaden har en behaglig färgsättning, vackert parkettgolv som ligger genomgående i hela bostaden och en generös takhöjd som ger en fantastisk rymd. Det finns tre sovrum och ett helkaklat badrum med tvättmöjligheter. Kök och vardagsrum i öppen planlösning med utgång till den stora altanen…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
5 rum villa på Othem Spillings 616 Slite, Gotlands kommun - bild 1
5 rum villa på Othem Spillings 616 Slite, Gotlands kommun - bild 2
5 rum villa på Othem Spillings 616 Slite, Gotlands kommun - bild 3
5 rum villa på Othem Spillings 616 Slite, Gotlands kommun - bild 4
5 rum villa på Othem Spillings 616 Slite, Gotlands kommun - bild 5
Tis 26 maj kl 16:30

Othem Spillings 616

Villa
Slite, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
2 500 000 kr
118 + 20 m²
5 rum
1 759 m² tomt

Välkommen till ett trivsamt enplanshus i Othem om 118 kvm. Här erbjuds ett lättillgängligt och funktionellt boende med en genomtänkt planlösning som rymmer hela fyra sovrum, vilket gör huset väl lämpat för både familjen och den som behöver extra utrymme för arbete eller gäster. Bostaden har en hemtrevlig känsla med fina sällskapsytor och ett naturligt flöde mellan rummen. Från vardagsrummet…

Premium
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
Fårösund, Gotlands kommun
Budgivning pågår
Fre 15 maj kl 13:30

Radarvägen 5D

Lägenhet
Fårösund, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
1 550 000 kr
65 m²
3 rum
vån 2/2
2 723 kr/mån
23 846 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
Fröjel, Gotlands kommun
Imorgon kl 13:00

Fröjel Puser 756

Gård/Skog
Fröjel, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
6 000 000 kr
350 + 150 m²
10 rum
8 ha tomt
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
Katthammarsvik, Gotlands kommun
Fre 15 maj kl 16:15

Kräklingbo Skåne 932

Villa
Katthammarsvik, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
2 350 000 kr
76 m²
3 rum
4 157 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
Havdhem, Gotlands kommun
Lör 16 maj kl 12:30

Silte Rikvide 143

Gård/Skog
Havdhem, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
2 975 000 kr
93 + 130 m²
4 rum
4 ha tomt
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
Stånga, Gotlands kommun
Budgivning pågår

Stånga Gumbalde 717

Tomt
Stånga, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
150 000 kr
2 740 m²
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
3 rum fritidshus på Lummelunda Lundbjärs 708 Lummelunda, Gotlands kommun - bild 1
3 rum fritidshus på Lummelunda Lundbjärs 708 Lummelunda, Gotlands kommun - bild 2
3 rum fritidshus på Lummelunda Lundbjärs 708 Lummelunda, Gotlands kommun - bild 3
3 rum fritidshus på Lummelunda Lundbjärs 708 Lummelunda, Gotlands kommun - bild 4
3 rum fritidshus på Lummelunda Lundbjärs 708 Lummelunda, Gotlands kommun - bild 5