Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Sara Holm

Sara Holm

Om mig

Västra Göteborgs mest anlitade och rekommenderade mäklare - hittamäklare.se. Genom att anlita mig som fastighetsmäklare får ni en mäklare med hög energi, personligt engamemang och målinriktad med ett stort driv efter att vi tillsammans ska nå en sådan trygg och lyckad affär som möjligt. Jag gör alltid det lilla extra utöver mängden och jag brinner för mitt jobb, det kommer ni märka. Jag är med er under hela försäljningsprocessen och finns alltid tillgänglig för att ni alltid ska känna er trygga.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Basungatan 19, Ruddalen, Göteborgs kommun
  • Såld 13 aug. 2025

Basungatan 19

Lägenhet
Ruddalen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

55 m²

2 rum

4 088 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-2 %

33 636 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025

Beryllgatan 66

Lägenhet
Norra Tynnered, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

48,7 m²

2 rum

3 898 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

33 881 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Guldringen 12

Lägenhet
Norra Tynnered, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

81 m²

3 rum

6 013 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

32 037 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Kapplandsgatan 112, Högsbo, Göteborgs kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Kapplandsgatan 112

Lägenhet
Högsbo, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

80 m²

4 rum

5 687 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 200 000 kr±0 %

40 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Beryllgatan 71, Norra Tynnered, Göteborgs kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Beryllgatan 71

Lägenhet
Norra Tynnered, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

81,5 m²

3 rum

6 017 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 500 000 kr±0 %

30 675 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Bergkristallsgatan 48, Västra Frölunda, Göteborgs kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Bergkristallsgatan 48

Lägenhet
Västra Frölunda, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

147 m²

4 rum

8 296 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 200 000 kr-3 %

21 769 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jul. 2025

Beryllgatan 68

Lägenhet
Norra Tynnered, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

80,1 m²

3 rum

5 840 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

28 652 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Turkosgatan 12, Västra Frölunda, Göteborgs kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Turkosgatan 12

Lägenhet
Västra Frölunda, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

60,7 m²

2 rum

4 409 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

24 712 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Kapplandsgatan 68, Högsbo, Göteborgs kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Kapplandsgatan 68

Lägenhet
Högsbo, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

58,8 m²

2 rum

3 848 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 775 000 kr+5 %

30 187 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jun. 2025

Turkosgatan 7

Lägenhet
Västra Frölunda, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

77,8 m²

3 rum

5 216 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-9 %

20 566 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Rubingatan 17, Västra Frölunda, Göteborgs kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Rubingatan 17

Lägenhet
Västra Frölunda, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

52,5 m²

2 rum

3 359 kr/mån

Slutpris 1 270 000 kr-9 %

24 190 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Fagottgatan 10

Lägenhet
Ruddalen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

59,5 m²

2 rum

3 725 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 910 000 kr+6 %

32 101 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Rubingatan 28, Västra Frölunda, Göteborgs kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Rubingatan 28

Lägenhet
Västra Frölunda, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

96,5 m²

4 rum

6 325 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

27 927 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Basungatan 40

Lägenhet
Ruddalen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

26 m²

1 rum

1 889 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 325 000 kr-2 %

50 962 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Guldringen 7, Norra Tynnered, Göteborgs kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Guldringen 7

Lägenhet
Norra Tynnered, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

85,5 m²

3 rum

6 213 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 175 000 kr-5 %

25 439 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jun. 2025

Basungatan 4

Lägenhet
Ruddalen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

53 m²

2 rum

3 723 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

35 755 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Basungatan 34

Lägenhet
Ruddalen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

54 m²

2 rum

3 974 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-9 %

29 630 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Basungatan 17

Lägenhet
Västra Frölunda, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

55 m²

2 rum

4 088 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 920 000 kr-2 %

34 909 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 maj. 2025

Orkestergatan 21

Lägenhet
Kaverös, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

42 m²

1 rum

2 184 kr/mån

Slutpris 1 575 000 kr-7 %

37 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Skogsmilsgatan 13, Högsbo, Göteborgs kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Skogsmilsgatan 13

Lägenhet
Högsbo, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

73,5 m²

3 rum

5 780 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

36 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Turkosgatan 37, Västra Frölunda, Göteborgs kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Turkosgatan 37

Lägenhet
Västra Frölunda, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

77,8 m²

3 rum

5 260 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 980 000 kr+10 %

25 450 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Klarinettgatan 4

Lägenhet
Västra Frölunda, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

54 m²

2 rum

3 781 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-8 %

31 481 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Beryllgatan 53, Norra Tynnered, Göteborgs kommun
  • Såld 12 maj. 2025

Beryllgatan 53

Lägenhet
Norra Tynnered, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

80,1 m²

3 rum

5 798 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 425 000 kr-3 %

30 275 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Guldringen 36

Lägenhet
Norra Tynnered, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

45 m²

1,5 rum

3 355 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 675 000 kr-4 %

37 222 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

Visar 76 - 99 av 99