Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Malin Solvang Forsberg

Malin Solvang Forsberg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Värslevägen 63, Askim, Göteborgs kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Värslevägen 63

Lägenhet
Askim, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

114,6 m²

5 rum

7 595 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 720 000 kr+3 %

32 461 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Väster

Visar alla 1