Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Emir Kazimovski

Emir Kazimovski

Om mig

Hej! Det är jag som är Emir Kazimovski, din mäklare hos Länsförsäkringar Fastighetsförmedling på Hisingen. Med passion för bostäder och fokus på långsiktiga relationer strävar jag efter en framgångsrik bostadsförsäljning. Som din mäklare får du en engagerad vinnarskalle som går det extra steget. Oavsett köp, försäljning eller frågor om marknaden, kontakta mig gärna. Låt oss förverkliga din bostadsdröm tillsammans!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sägengatan 58, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 13 maj. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Sägengatan 58

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

68 m²

2 rum

5 257 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 460 000 kr-8 %

21 471 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Lillekärr södra 200

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

76,5 m²

3 rum

6 618 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-9 %

24 837 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Lillekärr södra 206, Hisings Kärra, Göteborgs kommun
  • Såld 28 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Lillekärr södra 206

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

62,5 m²

2 rum

5 710 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

25 520 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Sägengatan 52, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 21 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Sägengatan 52

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

96,8 m²

4 rum

6 961 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

19 576 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Litteraturgatan 214

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

75,6 m²

3 rum

5 393 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 560 000 kr±0 %

33 862 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Terapislingan 12c, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 14 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Terapislingan 12c

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

76,4 m²

4 rum

5 837 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-2 %

34 686 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Sagogången 18, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 7 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Sagogången 18

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

82,5 m²

3 rum

5 527 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 980 000 kr+4 %

24 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Sägengatan 61, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 12 mar. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Sägengatan 61

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

96 m²

4 rum

7 266 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr-3 %

19 792 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 feb. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Sägengatan 55

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

53,1 m²

2 rum

4 001 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

22 505 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Långströmsgatan 38D

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

70 m²

3 rum

5 339 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 349 000 kr±0 %

33 557 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Sagogången 26, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 9 feb. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Sagogången 26

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

63 m²

2 rum

4 319 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 350 000 kr±0 %

21 429 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Lillekärr norra 28, Hisings Kärra, Göteborgs kommun
  • Såld 30 jan. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Lillekärr norra 28

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

75,9 m²

3 rum

6 838 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

19 104 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jan. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Sägengatan 39

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

81,9 m²

3 rum

6 025 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

23 138 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Heidenstams gata 3, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 13 jan. 2026
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Heidenstams gata 3

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

38 m²

1 rum

3 367 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 980 000 kr-11 %

25 789 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Rödlönnsgången 28

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

62 m²

3 rum

4 728 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr-4 %

41 129 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Sagogången  20, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Sagogången 20

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

63,5 m²

2 rum

4 308 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr±0 %

23 622 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Ekebygatan 3, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 21 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Ekebygatan 3

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

62,5 m²

2 rum

4 988 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 295 000 kr-7 %

20 720 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Långströmsgatan 5B, Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
  • Såld 21 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Långströmsgatan 5B

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

87 m²

4 rum

5 122 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr-5 %

35 057 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Sägengatan 66, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 4 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Sägengatan 66

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

81,9 m²

3 rum

6 206 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr-9 %

23 199 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Lillekärr Norra 70, Hisings Kärra, Göteborgs kommun
  • Såld 3 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Lillekärr Norra 70

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

39,6 m²

1 rum

3 871 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 150 000 kr±0 %

29 040 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Heidenstams gata 11

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

60 m²

2 rum

4 876 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr±0 %

18 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Färgfabriksgatan 6, Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
  • Såld 2 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Färgfabriksgatan 6

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

83 m²

3 rum

5 185 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr-2 %

45 783 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Mårbackagatan 21, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 19 sep. 2025
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Mårbackagatan 21

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

65,4 m²

2 rum

5 100 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr+10 %

18 349 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 aug. 2025
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Körkarlens gata 20

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

74,3 m²

3 rum

5 664 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

17 497 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Västra Gunnesgärde 25, Tuve, Göteborgs kommun
  • Såld 28 jul. 2025
profilfoto på mäklare
EmirKazimovski

Västra Gunnesgärde 25

Lägenhet
Tuve, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

69 m²

2 rum

4 838 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-7 %

28 261 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

Visar 1 - 25 av 31