Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Alihan Citak

Alihan Citak

Om mig

Söker du en engagerad och driven fastighetsmäklare så har du kommit rätt! Jag är en god lyssnare och jag lämnar inget åt slumpen och sätter alltid kundnöjdhet i fokus. Du är välkommen att höra av dig till mig gällande din bostadsaffär så hjälper jag dig genom hela processen.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lillekärr Södra 192, Hisings Kärra, Göteborgs kommun
  • Såld 29 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Lillekärr Södra 192

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

62 m²

2 rum

5 069 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Prilyckegatan 91

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

62 m²

2 rum

4 967 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 510 000 kr+1 %

24 355 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Prilyckegatan 89

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

62 m²

2 rum

5 052 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr±0 %

25 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Arvesgärde 25

Lägenhet
Tuve, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

65,5 m²

2 rum

5 006 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-3 %

25 954 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Färgfabriksgatan 14

Lägenhet
Kvillebäcken, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

93,5 m²

4 rum

5 977 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr-4 %

44 920 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Gamla Tuvevägen 16

Lägenhet
Kvillebäcken, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

60,5 m²

2 rum

3 864 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 395 000 kr-8 %

39 587 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Jägaregatan 14B

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

52 m²

2 rum

3 744 kr/mån

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

34 519 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Legendgatan 5

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

79 m²

3 rum

6 108 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

23 418 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Jägaregatan 14C

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

35 m²

1 rum

2 876 kr/mån

Slutpris 1 425 000 kr-2 %

40 714 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Russvägen 46

Lägenhet
Gerrebacka, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

71 m²

2 rum

4 718 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

32 324 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Kvillegatan 7

Lägenhet
Kvillebäcken, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

30 m²

1 rum

2 112 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 675 000 kr-1 %

55 833 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Norra Stallbacksvägen 8

Lägenhet
Gerrebacka, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

127 m²

4,5 rum

6 184 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 860 000 kr-1 %

30 394 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Lillekärr södra 128

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

75,5 m²

3 rum

5 256 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

23 841 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Penselgatan 14

Lägenhet
Kvillebäcken, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

89 m²

4 rum

5 518 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 950 000 kr-1 %

44 382 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Sunnanvindsgatan 2D

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

58,7 m²

2,5 rum

4 615 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

23 765 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Borstbindaregatan 5

Lägenhet
Kvillebäcken, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

44 m²

2 rum

3 930 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-2 %

46 591 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Brunnehagen 36

Lägenhet
Tuve, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

61,5 m²

2 rum

4 877 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

25 935 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Litteraturgatan 218

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

27,9 m²

1 rum

1 914 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

39 427 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Solhagagatan 92

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

76,6 m²

3 rum

6 681 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

20 888 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Rundbäcksgatan 4

Lägenhet
Kvillebäcken, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

50 m²

2 rum

3 771 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 475 000 kr+1 %

49 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Badvädersgatan 25

Lägenhet
Biskopsgården, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

66,9 m²

3 rum

5 113 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

18 685 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Jägaregatan 14A

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

72 m²

3 rum

4 765 kr/mån

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

33 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Lillekärr norra 80

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

76,6 m²

3 rum

6 745 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 425 000 kr-11 %

18 603 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Prilyckegatan 143

Lägenhet
Göteborg – Hisingen, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

87,5+30 m²

4 rum

7 764 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-4 %

29 714 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025
profilfoto på mäklare
AlihanCitak

Solhagagatan 42

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

65,2 m²

2 rum

5 591 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

23 006 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen

Visar 26 - 50 av 57