Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Filip Söndergaard

Filip Söndergaard

Om mig

Jag är Franchisetagare på Länsförsäkringar Fastighetsförmedling Göteborg Centrum. Jag har jobbat som mäklare sedan 2011 och med drygt 500 försäljningar i ryggen har jag erfarenhet och kontaktnät som få andra är i närheten av. Kontakta mig när det är dags för din bostadsaffär, så pratar vi i lugn och ro om hur jag kan hjälpa dig genom hela processen, fram till ett riktigt bra resultat. Ser fram emot att höra från dig!
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Masthuggstorget 5 Masthugget, Göteborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Masthuggstorget 5 Masthugget, Göteborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Masthuggstorget 5 Masthugget, Göteborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Masthuggstorget 5 Masthugget, Göteborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Masthuggstorget 5 Masthugget, Göteborgs kommun - bild 5
Kommande

Masthuggstorget 5

Lägenhet
Masthugget, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
2 395 000 kr
37,4 m²
1 rum
vån 4/6
3 410 kr/mån
64 037 kr/m²

På Masthuggstorget 5 väntar en etta med sovalkov som förenar form, funktion och läge på ett sätt som känns självklart. Bostaden om 37,4 kvm är i toppskick (ny 2020) med en genomtänkt planlösning där varje kvadratmeter nyttjas med precision. Genomgående ljusa ytskikt samspelar med vackert parkettgolv och skapar ett lugnt, elegant helhetsintryck! De generösa fönsterpartierna ger ett naturligt…

Premium
Hiss
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
3 rum lägenhet på Eklandagatan 23C Johanneberg, Göteborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Eklandagatan 23C Johanneberg, Göteborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Eklandagatan 23C Johanneberg, Göteborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Eklandagatan 23C Johanneberg, Göteborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Eklandagatan 23C Johanneberg, Göteborgs kommun - bild 5
Kommande

Eklandagatan 23C

Lägenhet
Johanneberg, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
3 495 000 kr
55 m²
3 rum
vån 4/4
3 989 kr/mån
63 545 kr/m²

Välkommen till pulserande Eklandagatan och en lägenhet i strålande läge högst upp i huset! Denna charmiga bostad erbjuder flera eftertraktade egenskaper såsom renoverat ljust trägolv, flera stora fönsterpartier i söder och balkong i västligt läge. Flera välbevarade funkisdetaljer förstärker bostadens karaktär. De flera, stora fönsterpartierna i två väderstreck låter ljuset flöda och tillsammans…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Centrum

Visar alla 2